>

DİĞER HABERLER

Mitsubishi klima ile doğal ferahlık

Mitsubishi klimaların çeşit ve modelleri sadece Teknosa Klima satış noktalarında uygun ödeme koşulları ve 24 saat müşteri hizmetiyle bulabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Mitsubishi klimaların Türkiye’deki tek temsilcisi Teknosa Klima satış noktalarında, yazın ferahlatacak, serin orman havasını evinize getirecek klimaları uygun koşullar ve Sabancı güvencisi sunuluyor.

Mitsubishi klimaların yeni modellerinde bulunan turmalin levha sayesinde klimanız çalışmasa bile ortama negatif iyon yaymaya devam ederek hiç elektrik harcamadan temiz orman havası solumanızı sağlıyor.

17 yıldır Sabancı güvencesi ile Türkiye’de satışı yapılan Mitsubishi klimalar yaza yenilenmiş modeller ile giriyorlar. 9.000 BTU ile 17.000 BTU arasında değişen kapasiteleri ile klasik ve inverter duvar tipi Mitsubishi klima modellerinde bulunan Doğal Enzim Filtresi sayesinde mantar ve bakterileri yok ederek ortama sağlıklı bir hava veriyor.

Mitsubishi klima modellerinde bulunan Koku Giderici Temizlik Filtresi ise iç mekanlarda bol miktarlarda bulunan ve kötü kokulara neden olan molekülleri tutarak odadaki havanın kokusunu da temizliyor. Üstelik Koku Giderici Temizlik Filtresi’ni temizlemek için yapılması gereken tek şey su ile yıkayıp kurutmak.

Piyasadaki bir çok negatif iyon yayan klima modelinden farklı olarak Mitsubishi klimalar, içerilerinde bulunan turmalin levha sayesinde klima çalışmasa bile, hiç elektrik harcamadan kesintisiz olarak ortama negatif iyon yaymaya devam ediyor ve temiz orman havası sağlıyor.

Teknosa Klima Müşteri Danışma Hattı:
444 00 78 / 0212 444 00 78
www.teknosaklima.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>