>

DİĞER HABERLER

Benden Size Tavsiyeler 1

“Erkekleri Tavladığınızdan Kesin Emin Olmadan Kesinlikle Yapılmaması Gerekenler Kılavuzu” Deli Fişek’in yeni yazısını okumak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Erkekleri Tavladığınızdan Kesin Emin Olmadan Kesinlikle Yapılmaması Gerekenler Kılavuzu
(Benden size Tavsiyeler Serisi No: 1)

Ben yandım siz yanmayın hesabı, okurlarıma biraz kıyak tavsiyeler vermeye karar verdim. Bunca dersi, hatta düşünsem daha neler çıkar, sadece 2 gecede çıkardım. Erken kalkan çok yol alır. Kendim için yaşıyorsam bunları namerdim...

1. Kesinlikle gittiğiniz ilk film bir gerilim filmi olmasın. Ortamı daha da germenin hiç gereği yok.

2. Korku filmine de gitmeyin. Korkuyorum ayağı ile elini, kolunu tutmaya çalışıp, aynı tepki ondan gelmeyince olayı daha da korkutucu hale getirmeyin.

3. Erkeklerin bazıları çok ısrarcıdır. “Ne kadar ısrar o kadar başarı” şeklinde inanışları vardır. Ama sizin de “inatçı” bir kişiliğiniz olabilir. Isrardan sıkıldığınız noktada erkeği yolun ortasında bırakıp gitmeyin. Gitseniz bile ara sıra arkanıza dönüp bakmayı ihmal etmeyin. Peşinizden geliyor olabilir.

4. Sadece inat etmiş olmak için inat etmeyin. Sonra ertesi gün pişman olup aramak zorunda kalabilirsiniz ki buna halk arasında “tükürdüğünü yalamak” denir. Erkeğe de zaten bayıldıkları kozlardan bol miktarda sunmuş olursunuz.

5. Buluştuğunuz zaman “Fark etmez” diyen kadın tipini oynamayın. Seçimi ona bırakıp gittiğiniz yerden memnun olmama ve söylenme ihtimalinizi en aza indirin.

6. Fazla kanka ve fazla dobra olmayın.

7. Tanımadığınız kişilerin evine gitmeyin. Hele ki diğer ev arkadaşları erkekse. Gece yarısından sonra gelen sürpriz konuklar can sıkıcı, uyku kaçırıcı olabilir. Daha da ileri gidip sizin evden kaçmanıza neden olabilir.

8. Gidiyorsanız bile yola dikkat edin. Tek başınıza o evden ayrılmak zorunda kalabileceğinizi hesap edin. Taksi duraklarına bakar olun. Cebinizde en az bir taksilik para olsun.

9. Üzerinize kapalı bir şeyler almayı ihmal etmeyin. Sabahın 5’inde tek başınıza taksiye binmek zorunda kaldığınızda aynadan şoförün ters bakışlarına maruz kalmayın.

10. Potansiyel erkeğinizle birlikte kesinlikle geç saatlere kadar TV izlemeyin. Tamamen formaliteden bakmakta olduğunuz programı sonuna kadar sinir içinde tek başınıza izlemek durumunda kalabilirsiniz.

11. Fazla alkol almayın. “Size bir şey olmaz” ama erkek sarhoş olup sızabilir.

12. Haber programlarını birlikte izlememeye gayret edin. Gereksiz tartışmalardan kaçının.

13. Hadi izliyorsunuz diyelim. Duygusal haberlere fazla takılıp erkeği bezdirmeyin. Unutmayın hiçbir erkek “duygusal” değildir.

14. Beklenti içine girmeyin. Üzülürsünüz.

Based on a True Story

Şimdilik bu tavsiyelerle yetinin, ben biraz daha araştırma yapıp eşini benzerini başka yerde bulamayacağınız tavsiyelerle karşınıza gelebilirim....

Deli Fişek


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>