>

MODA - STİL

Yaz Modası Şehre Geldi

Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı şu dönemde, yoğun çalışma temposuna mola vermek isteyenler soluğu en güzel sahil kasabalarında alıyor.
 
   
 
 
     

Sokaklarda, plajlarda rengarenk kombinler göz dolduruyor. Peki ya şehri terk edemeyenler? Morhipo.com koleksiyonları hem klasik hem spor kıyafet seçenekleriyle şehre yaz modasını getiriyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte pek çok kişinin aklında bir sahil kasabasında tatil yapmak olsa da, birtakım zorunluluklardan dolayı bazen şehri terk etmek mümkün olmayabiliyor. Morhipo.com koleksiyonları ise yaz modasını şehre taşıyor.

Hem klasik hem spor şıklık

Sahilde olmak yerine toplantıdan toplantıya koşmanız gerekiyorsa, blazer ceketler kurtarıcınız olacak diyebiliriz. Yaz modasını yakalamak için bu ceketleri kot şort, bisiklet şortu gibi spor parçalarla birlikte kullanabilirsiniz. Beyaz tişört ve etekleri de yine tamamlayıcı olarak tercih edebilirsiniz.

Klasik alternatifler

“Farklı tarzları birleştirerek kullanmak benlik değil” diyorsanız blazer ceketleri büyük kemerler ve bol pantolonlarla kombinleyerek maskülen bir şıklık yakalayabilirsiniz. Parlak renkli ceketler de klasik tarzınızda fark yaratacaktır.

Yazın tüm renkleri üzerinizde

Şehrin yorucu havasına tarzınızla biraz renk katabilirsiniz. Parlak ve canlı renkler yazın tüm enerjisini hissetmenizi sağlayacaktır. Farklı renkte pantolonlar ve ceketleri bir arada kombinleyebilir ya da baştan aşağı canlı bir renkte giyinmeyi tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler: moda, kadın, Yaz
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>