>

AŞK - CİNSELLİK

Yakışıklı Erkek Aldatmıyor

Peki ama neden?
 
   
 
 
     

İstatistiklere göre yakışıklı erkekler aslında tahmin edildiği gibi en çok aldatan erkekler olmuyor. Çirkin erkekler daha çok aldatıyor. Bu veri kadınları şaşırtmadı aslında. Yakışıklı erkeklerin daha seçici olduğunu, bir kadına bağlanma konusunda ise seçici oldukları için daha başarılı olduğunu zaten biliyorduk.

Asıl mesele çirkin erkeklerin neden bu kadar çok aldatmaya meyilli olduğunda gizli. Ego tatmini için birden fazla kızla çıkan, kızları birbirine düşüren ve sonra kıs kıs gülen hep bu çirkin erkekler. Çirkinlikleri yüzünden kapıldıkları aşağılık kompleksi onlara bunu yaptırıyor. Zannediyorlar ki aldattıklarında daha yakışıklı, daha tercih edilir olacaklar.

Aslında bu büyük bir yalan… Aldatan kendini aldatır derler. Bu konuda atalarımız ne güzel demiş, aldatan gerçekten kendini aldatıyor. Bir insan ne kadar güzel veya ne kadar çirkinse, değerini dış görünüşü ile değil karakteri ile kazanır. Karakteri sağlam erkekler de bir kadını aldatmadan önce ondan ayrılır. Dürüst ilişkiler kurar ve kadınları üzmeye çalışarak mutlu olmanın derdine düşmez.

Karakteri sağlam erkeklerle birlikte olan kadınlarsa ilişkiden yara almadan çıkarlar ve böylece kendilerine olan güvenleri sarsılmamış olur. Kadın ahı alan erkeklerin iki yakasının bir araya gelmediğini düşündüğümüzde, aslında aldatan erkeklere acımak gerektiğini kolaylıkla görüyoruz. Kadınların erkekleri yakışıklı veya çirkin olarak değerlendirme huylarının çok da fazla olmadığını, karaktere önem verdiklerini bilenlere sözümüz yok ama, dış görünüşleriyle ilgili ciddi sorunları olan erkeklere psikolojik destek almalarını öneriyoruz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>