>

KÜLTÜR-SANAT

Sibel Tüzün Jolly Joker Balans`da!

Bu sezon kariyerindeki 20.yılını konserle kutluyor!
 
   
 
 
     

19 Ekim Çarşamba gecesi Jolly Joker Balans'da gerçekleşecek ilk konserde Sibel Tüzün dinleyicilerine yine etkileyici, dinamik ve eğlenceli bir sahne şovu sunacak.

Sibel Tüzün yorumculuğu dışında son yıllarda "LET ME ENTERTAIN YOU", "ALL THAT JAZZ" ve klüpler için hazırladığı özel sahne şovlarıyla da eğlence gündemini değiştirmişti. Sibel, bu defaki konser dizisinde profesyonel müzik hayatına başladığı 1992 yılından beri dinleyicileriyle paylaştığı 70'i aşkın şarkıdan ve eğitimini aldığı, etkilendiği opera, caz, rock gibi farklı müzik tarzlarından seçtiği zengin repertuarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Müzik kariyerindeki 20.yıl için çok özel bir sahne performansı hazırlayan Sibel Tüzün; özel ışık tasarımları ve projeksiyon gösterileriyle Jolly Joker sahnesini daha da renklendirecek, özel hazırlanmış kostümler ve peruklarla unutulmaz bir sahne performansına imza atacak.

Sibel'in Beni Bağlamaz'dan Şamata'ya, Kaçın Kurrası'ndan Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda'ya, Kırmızı'dan Süperstar'a ve daha nice şarkılara uzanan çok renkli duygusal, eğlenceli ve çarpıcı macerasında müzik dünyasından dostlarıyla birlikte sizleri ağırlayacağı bu özel gecede SATEN albümünün 3. Klibi Maalesef’in de ilk gösterimi yapılacak.

Eğlenceye doyamayacağınız bu geceyi kaçırmayın!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>