>

TEKNOLOJİ

Bekarlıktan Kurtulma Rehberi

En büyük ve güvenilir arkadaşlık platformu yeni videoları, ilişki uzmanlarının eğlenceli anlatımıyla yeni video portalı www.viplay.com ‘da.
 
   
 
 
     

Erkek ve kadınların ilişkilere yaklaşımını eğlenceli bir dille anlatan videolar ile artık bekarlığa veda edebilirsiniz.

13 yıllık tecrübesi ve 16 milyonu aşkın kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformu özelliğini koruyan Siberalem.com; özgün, samimi ve esprili videolarıyla ilişkilere bakış açınızı değiştirecek yaratıcı önerilerde bulunuyor. Erkek ve kadınların ilişkilere yaklaşımını eğlenceli bir dille anlatan, viplay.com/bekarliktankurtulmarehberi adresinden izleyebileceğiniz Siberalem.com videolarıyla artık bekarlığa veda edebilirsiniz.

İLK BULUŞMADA SEÇİLECEK MEKAN İLİŞKİNİN SEYRİNİ ETKİLEYEBİLİR!

Erkeklere göre, kadınlar ilk buluşmada daha kalabalık yerlere gitmeyi tercih ederler. Buluşmaya gitmeden önce gideceğiniz mekanın yerini mutlaka ona söylemelisiniz. Çünkü sizi göstermek için birkaç arkadaşına haber verecektir. Şık, bilinen ve abartılı olmayan mekanlar seçmeye özen gösterin. Yemek sipariş ederken, yiyebileceğinizden fazla bir şey söyleyip abartıya kaçmayın.

Kadınlara göre, daha önce tanımadığınız biriyle buluşuyorsanız tedbirli olmak önemli. Mutlaka gideceğiniz yeri birkaç arkadaşınıza söyleyin. Hatta arkadaşlarınızla tesadüfen orada karşılaşmış gibi de yapabilirsiniz. Birbirinizin sesini duyamayacağınız AVM’lerden uzak durmaya çalışın. Yemek sırasında kebap yerine ızgara yemeği tercih edin. Ayrıca dişinize yapışabilecek her türlü yiyeceğin can düşmanınız olduğunu da unutmayın. www.viplay.com/bekarliktan kurtulma rehberi bolum-3

GÜZEL BİR İLK RANDEVU GEÇİRDİN, PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?


Erkekler, buluşma sonrasında hemen detayları arkadaşlarıyla paylaşmamalı. Başına gelebilecek masum olumsuzluklar, arkadaşlarınızın elinde bir koz olabilir. Erkeklerin dünyası kurtlar sofrası gibidir ve bazı klişeler hep işe yarar. Buluşmadan 1-2 saat sonra, kalıplaşmış bazı mesajlar atabilirsiniz. Örneğin ‘Uyudun mu?’, ‘Vardın mı?’ gibi. Bu tür mesajların kızların çok hoşuna gittiğini unutmayın.

Kadınlar da, buluşma sonrasında çok fazla arkadaşına detayları anlatmamalı. Ayrıca mesaj atmak için hiç acele etmemeli. Çünkü her şey yolunda gittiyse, ondan Uyudun mu?’, ‘Vardın mı? şeklinde mesaj gelecektir. Bu noktada sabırlı olmak çok önemli. Eğer uzun bir süre mesaj gelmezse, siz atabilirsiniz. www.viplay.com/bekarliktan kurtulma rehberi bolum-4

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>