>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Üzmeden Ayrılmanın Yolu

Bir ilişkiyi bitirirken, aklınızdan çıkarmamanız ve bilmeniz gereken bazı önerilerimiz var.
 
   
 
 
     

DÜRÜST OLUN

Ondan neden ayrılmak istiyorsunuz? Önce bu soruya cevap verin. Kendinize zaman ayırın ve nedenleri düşünün... Ona başka nedenler göstererek ilişkiyi bitirmeyi düşünmeyin. Gerçekten hissettiklerinizi açıkça onunla paylaşın... Ortada hiçbir neden yokken de ayrılmak isteyebilirsiniz. Bunu ona söylemekten çekinmeyin. Unutmayın herkes kendi hayatından sorumludur.

ÖZEL DURUMLARDA SAKİN OL

Hakkınızda ileri geri konuşuyorsa, size yalan söylediğinizi farkettiyseniz veya başka birinden hoşlandığını duyduysanız ondan ayrılmak isteyebilirsiniz. Eğer böyle özel bir durum varsa, hakkınızı sonuna kadar korumalısınız. Ancak sakin olmanız şart. Aniden öfkelenmek, sonunda sizi de üzebilir. Kararlarınızı alırken arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenmemeye bakın. İyice düşünün ve öyle harekete geçin.

ONDAN UZAK DUR

Bu ayrılığa gerçekten karar verdiyseniz cep telefonunuzi birkaç günlüğüne kapatın. Hatta size ulaşabileceği bütün kapıları kapatın. Ama hayatınızın sonuna kadar da kaçamazsınız. Bu oyunu çok fazla uzatmayın ve onunla ilk fırsatta konuşun. Evet, ayrılığı yaşamak gerçekten acıdır. Ama bitmesini istiyorsanız bunları yaşamalısınız.

TEHDİTLERDEN KORKMA

Size yapacağı tehditlerden gözünüz korkuyorsa mutlaka aile büyüklerinle konuşun. Yanınızda ailenin olduğunu bilmek kendini daha güvende hissetmenizi sağlar. Üstelik olanları ve doğruları senden duymaları daha iyi olacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>