>

DİĞER HABERLER

Barbie® bebekleri 45. yaşında

Barbie® bebeğinin 45. yıl özel kıyafeti Hollywood ve televizyon yıldızlarının kıyafetlerini tasarlayan Bob Mackie imzalı...
 
   
 
 
     
Barbie® bebekleri 45. Yaşında özel kıyafeti ile göz dolduruyor!...

1959 yılından beri değişen dünya ile birlikte görünüşünü ve hayat tarzını sürekli yenileyen Barbie® bebeği, 45. Yaşını özel tasarımlı giysisi ile kutluyor.

Eğer kadınlara 45 yıllık gardıroplarını sorsak, bir çoğu ya hatırlamayacak ya da 1-2 kıyafetten bahsedecektir, ancak Barbie® bebek hariç... 1959 yılında New York Oyuncak Fuarı’nda ilk göründüğü günden beri Barbie® bebekleri stili ile hep modanın öncüsü olmuştur.

Givenchy, Versage, Dolce&Gabana ve Gucci gibi markalar tarafından kıyafetleri tasarlanan Barbie® bebeğinin 45. yıl özel kıyafeti ise Hollywood ve televizyon yıldızlarının kıyafetlerini tasarlayan Bob Mackie imzalı.

Siyah brokar üzerine lame ile işlemeleri olan tuvaletini siyah brokar eldivenler ve elmas görünümlü küpeleri tamamlıyor. Platin sarısı ışıltılı saçlarının üzerinden bileğine kadar tüm vücudunu saran elbisesinin kuyruğu ile Barbie® bebeği tam bir şov yıldızı.

1 milyardan fazla çift ayakkabısı olan Barbie® bebeklerinin gardırobuna bu yıl 100 yeni çift ayakkabı daha eklendi. 45 yıldır satılan Barbie® bebekleri ve arkadaşları yan yana getirildiğinde dünyayı 7 kez sarabiliyor ki, bu tüm dünyadaki Barbie tutkusunu çok daha iyi açıklıyor.

Barbie ve Ken’ in ayrılığından sonra Barbie® bebeğinin dünyasına yeni karakterler de eklendi. Tüm bu yenilikler hem küçük hanımları, hem de koleksiyon yapanları oyuncak mağazaları ve marketlerde bekliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>