>

DİĞER HABERLER

Motorola E365 ile 365 Gün Renkli ve Eğlenceli Bir Dünya...

Yeni Motorola E365’in gelişmiş mesaj sistemi, entegre kamera ve yüklenebilir içerik özellikleriyle, keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.
 
   
 
 
     
Yeni Motorola E365’in gelişmiş mesaj sistemi, entegre kamera ve yüklenebilir içerik özellikleri, kullanıcıların çalışmadıkları zamanları keyifle geçirmeleri için birçok seçenek sunuyor.

Motorola’nın yeni modellerinden E365, entegre kamera ve gelişmiş polifonik hoparlör ile en iyi görüntü ve ses kalitesini birleştirerek, kablosuz iletişimi kişiye özel ve duyulara hitap eder hale getiriyor. Kullanıcılar "kaçırılmaması gereken" anları Motorola E365’in entegre kamerasıyla kaydedip arkadaşlarının görüntü-uyumlu telefonlarına ya da bilgisayarlarına gönderebiliyor.

Motorola E365 ayrıca, gelişmiş mesaj, yükleme olanakları, oyun ve müzikli zil sesleriyle, sınırsız mobil eğlence ve kişisel özellikleri de kullanıcıya sunuyor.

Geniş ekranında 65.000 rengi destekleyebilen Motorola E365, en ince ayrıntıları bile yansıtarak, her resme hayat katıyor. E365’in çok-renkli ekranı ile ister resim ya da ekran koruyucu; ister yüksek hızlı WAP Internet içeriği ya da oyunlar olsun, her türlü eğlence daha da artıyor.

Motorola E365’in gelişmiş mesaj teknolojisi, kullanıcıların mesajlarını tam ve eksiksiz alabilmelerini sağlıyor. EMS (geliştirilmiş mesaj servisi), IM (anında mesaj) ve MMS (multimedya mesaj servisi) ile donatılan E365, ihtiyaç duyulan her türlü notun iletilmesini sağlayacak mesaj ortamına sahip. Şehirdeki en iyi gece kulübünün hangisi olduğuna ya da hangi filme gitmek gerektiğine ilişkin tartışmalar, IM ya da chat (sohbet) mesajları ile yapılabilir. Daha özel mesajlar için EMS’yi kullanılarak hareketli bir kalp ikonu ve pembe-kırmızı yazılarla dolu bir not gönderilebilir.

Motorola’dan yapılan açıklamada E365 ile ilgili olarak şunlar ifade edildi: "Tüketiciler artık yalnızca telefon görüşmesi yapan cihazlar istemiyor. Motorola da, dijital kamera, geniş ve renkli ekran, gelişmiş mesaj özellikleri ve yüklenebilir içerik sunan E365 ile tüketicilerin isteklerini yerine getiriyor. E365 içerdiği görüntü ve sesleri duvar kağıtları, ekran koruyucular ve zil sesleri ile zenginleştirerek, kullanıcıların cep telefonları sayesinde kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyor."

Motorola E365, kullanıcıların kendilerini cep telefonuyla ifade etmek için yaratıcı yöntemler kullanarak kendi tarzlarını başkalarıyla paylaşmalarını kolaylaştırıyor. İstenen müziği yüklemek ve müziğe uygun hareketli bir ekran koruyucu ve duvar kağıdı seçmek mümkün. Zil sesleri Motorola E365'nın polifonik hoparlörü ile mükemmel uyum sağlıyor. Polifonik sistem, aynı anda birden fazla ses kanalı kullanarak gerçek müziği yansıtıyor.

Mesaj ve chat özelliklerinin yanı sıra, Motorola E365’teki entegre kamera ve sınırsız kişiselleştirme seçenekleri can sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Motorola E365, Magic, Pacific Storm, Bubble Tea, Bowling ve Big2Garden gibi oyunlarını da kullanıcıya sunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>