>

DİĞER HABERLER

Mozaik Fulya'da...

Ortaköy ve Nişantaşı’ ndaki mekanlarıyla tanıdığımız Mozaik , sunduğu modern yaşam konseptini Fulya’ daki yeni mağazası ile tasarımseverler ile paylaşmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Mozaik üçüncü mağazasını fulya’da açıyor.

Ortaköy ve Nişantaşı’ ndaki mekanlarıyla tanıdığımız Mozaik , sunduğu modern yaşam konseptini Fulya’ daki yeni mağazası ile tasarımseverler ile paylaşmaya devam ediyor.

Ev ve ofis mobilya ve aksesuvarları konusunda, dünyanın prestij sahibi markalarının ürünleri, alternatif yaşam alanları oluşturan düzenlemelerle mağazadaki yerlerini alIYOR.. Ev mobilyasında B&B Italia, Maxalto, Cappellini tasarımları öne çıkarken mutfakta Antonio Citterio imzalı Arclinea markası dikkat çekiyor.İtalyan mobilya markası Cappellini’ nin Erwan &Ronan Bouroullec, Jasper Morrison,Tom Dixon, Patrick Norquet gibi genç tasarımcılara ait çağdaş tasarımları müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca, farklı mekanlar yaratmak isteyenler için Paul Smith , Emilio Pucci, Fabien Baron gibi tasarım ve moda dünyasının dünyaca ünlü isimlerinin mobilya koleksiyonları burada satışa sunuluyor.

B&B Italia’nın yüksek teknolojili modern kanepe, koltuk, dolap, masaları ve Maxalto’ nun etnik çizgiyi çağdaşla birleştiren tasarımları da iç mekanlar için alternatiflerden başlıcalarını oluşturuyor.

Aydınlatma ihtiyaçlarına farklı alternatifler getiren Flos, Ingo Maurer, Verpan, Santa&Cole ürünleri de Mozaik Fulya’ nın ürün portfolyosunda yer tutuyor.Sadece mobilya değil, yaşayan bir mekan yaratmak için gereken tüm detaylar düşünülmüş. Rina Menardi, Stelton, Mono, Kose, Bosa, Rosendahl gibi seçkin aksesuvar markalarını burada bulmak mümkün

Mozaik Fulya’ nın mimarisi, Ortaköy ve Nişantaşı mağazalarından bildiğimiz Mozaik çizgisini ,satılan ürünlerin tasarım dili ile uyumlu olarak yansıtıyor.

İki kat olarak tasarlanan mağaza, müşterilerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor
İstanbul’ un en merkezi caddelerinden birinde, Ihlamur Kasrı’ nın karşısında yer alan Mozaik Fulya, yalın ve kaliteyi birleştiren çizgisini, tasarımseverlerin yeni buluşma noktası olarak sürdürüyor.

Adres:
Emirhan cad. No 2 Fulya- İstanbul
Tel: 0212 236 68 00


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>