>

SAÇ BAKIMI

Gülen Saçlar İçin Etkili Yöntem

Saçlarınız ister uzun, ister kısa, boyalı, ince ya da kalın telli, kuru ya da yağlı olsun, gülen saçlara kavuşmanın her saç tipi için bir çözümü var.
 
   
 
 
     

Günlük koşuşturmacalarda sürekli işlemden geçen, yıpranan saçlar, gün içinde sigaradan, dumandan, sisten donuklaşan saçların bakıma, neme, esansiyel yağlara ve bazen de altının gücüne ihtiyacı var. Sizin saç tipiniz hangisi? Gülen saçlara kavuşabilmenin size özel yollarını aşağıdaki 5 yöntem ile keşfedin.

BOYALI SAÇLARA ÖZEL

Boyalı saçlarda rengin kalıcılığını arttıran saç banyosu Bain Chroma Captive rengi tutsak eder, korur, mükemmelleştirir. Boyalı saçlar için durulanan bakım Chroma Captive Fondant, boyalı saçları pürüzsüzleştirerek, parlaklık kazandırır. Saçı yenileyerek, ışıltı ve yoğun renk koruması sağlar. Parlaklık veren Onarıcı Thermo Bakım boyalı saçları fön gibi ısı ile şekillendiricilerin etkisinden korur. Saçlar kolayca şekillenir, yumuşak ve parlak bir hal alır. Boyalı, normal veya kalın telli saçlar için parlaklık kazandıran bakım maskesi Chroma Captive Maske ise, boyalı saçları pürüzsüzleştirerek, ipeksi dokunuş ve eşsiz parlaklık sağlar.

 

Etiketler: Saç, kadın, Bakım, Boya, güzellik
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>