>

DİĞER HABERLER

Muhteşem köpekler yarışıyor...

PRO PLAN tarafından düzenlenen "Muhteşem Köpekler Yarışıyor 2 Mayıs'da Parkorman’da...
 
   
 
 
     


"Muhteşem Köpekler Yarışıyor" etkinliği çerçevesinde Parkorman’da 2 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek Pro Plan "Irk Yarışması"nda Türkiye’nin farklı bölgelerinden yarışmak üzere yaklaşık 100 başvuru oldu.

Pro Plan "Irk Yarışması"nda 8 ayrı kategoride, 3 farklı sınıfta yarışacak köpekler arasında genellikle Alman Kurdu, Dobermann, İngiliz Setter, Rottweiler, Siberian Husky ve Golden Retriever ırkları yer alıyor.Her köpek sahibinin sadece bir köpekle katılabileceği yarışmanın başvuru tarihi, yoğun talep üzerine 22 Nisan’a kadar devam edecek. Yarışmaya katılabilmek için aranan ön şartlar şöyle:

- Köpeklerin secereleri (pedigree) ya da önden-yandan- üstten ayakta çekilmiş açık ve net görünen fotoğrafları
- Temel itaat eğitimi komutlarına uyması (otur, yat, gel, kal, yürü vb.)
- Yarışmadan üç ay öncesine kadar herhangi bir bulaşıcı hastalık geçirmemesi ve aşılarının tamamlanmış olması

PRO PLAN "köpek-ırk" yarışması adayları, Federation Cynologique Internationale (FCI) tarafından hazırlanan dünya çapında geçerli olan ırk standartları referansı baz alınarak belirlenecek. Köpekler, uluslararası deneyime sahip FCI hakemleri Enrico Adinolfi ve Paolo Fontana tarafından değerlendirilecek.Yarışma ile ilgili başvuru ve ayrıntılı bilgiler ve organizasyonun yapısı hakkında geniş bilgi, www.havhav.com internet sitesinden ve "0 800 211 02 21" no’lu ücretsiz PURINA Tüketici Danışma Hattı’ndan edinilebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>