>

DİĞER HABERLER

National Geographic-One Strange Rock’ın Sunucusu Belli Oldu!

172 ülkede 43 dilde yayınlanacak olan yeni seri One Strange Rock, 2018 yılının Mart ayında National Geographic ekranlarına gelecek.
 
   
 
 
     

National Geographic, izleyicileri dünyada ve uzayın derinliklerinde heyecan dolu ve akıl almaz bir seyahate çıkaracak olan yeni serisi One Strange Rock’ın sunuculuğunu ünlü oyuncu Will Smith’in üstleneceğini açıkladı

National Geographic 10 bölümlük yeni global serisi One Strange Rock’ın sunuculuğunu Ali, Pursuit of Happyness, Men in Black gibi filmlerden tanıdığımız ve pek çok Oscar adaylığı bulunan ünlü Amerikalı oyuncu Will Smith’in üstleneceğini duyurdu. Smith; Black Swan, Requiem for a Dream, mother! filmlerinin yönetmeni Darren Aronofsky ile ödüllü yapımcı Jane Root’un projesi olan One Strange Rock’ta yer alacağını Facebook sayfasında yayınladığı bir video ile hayranlarına açıkladı.

Will Smith’in rehberliğinde izleyicileri dünyada ve uzayın derinliklerine bir seyahate çıkaracak olan One Strange Rock, ilginç bir şekilde her şeyin birbiriyle bağlantı halinde olduğu Dünya’nın sıra dışı hikayesini, tüm kozmik alanda O’nu neyin özel kıldığını ve nasıl yaşamla dolup taştığını anlatıyor. Dünya’nın büyük resmini görme şansını yakalamış bir grup astronotun anlatımıyla renklenen seri, onların kişisel anılarıyla benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Yaşamın başlangıcı, kozmik şiddet, insan zekası, fedakarlıklar, dünyalaştırma ve daha fazlasına deneyimleriyle ışık tutan astronotların arasında büyük başarılara imza atan Chris Hadfield, Jeff Hoffman, Mae Jemison, Jerry Linenger, Mike Massimino, Leland Melvin, Nicole Stott, Peggy Whitson gibi önemli isimler yer alıyor.

Video Linki: https://we.tl/2qXcHRwC6X


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>