>

DİĞER HABERLER

Nıvea visage’dan yeni makyaj temizleme ürünleri:

Cildinin temizliğine ve bakımına özen gösteren kadınların tercihi:
 
   
 
 
     
Yüz bakımında lider marka NIVEA Visage, Makyaj Temizleme Mendillerini yenileyerek, iki farklı cilt tipi için iki ayrı ürünle tüketicinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de ilk defa normal/karma ciltler için "Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendilleri", kuru/hassas ciltler için ise "Yumuşatıcı Makyaj Temizleme Mendilleri" geliştirilerek değişik cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.

Nıvea visage canlandırıcı makyaj temizleme mendilleri

Normal ve Karma ciltlere yönelik geliştirilen NIVEA Visage Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendilleri, yüz, boyun ve göz bölgesini tek bir adımda temizlerken cildin doğal nem dengesini korur. Yumuşak bir dokuya sahip mendiller; deniz mineralleri ve Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi rahatlatıp ferahlatır, cilt üzerinde yağlı tabaka bırakmaz. Cilt taze ve yumuşak bir görünüm kazanır.

Nıvea visage yumuşatıcı makyaj temizleme mendilleri

Kuru ve hassas ciltlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özel olarak geliştirilen yeni NIVEA Visage Yumuşatıcı Makyaj Temizleme Mendilleri, tüm makyaj artıklarını ve ciltteki diğer kirleri etkili şekilde ortadan kaldırır. Yumuşatıcı Makyaj Temizleme Mendilleri, Bisabolol ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi ferahlatıyor, cilde taze ve yumuşak görünüm kazandırıyor.

Sağlıklı ve temiz bir cilde "merhaba" demek isteyen tüm kadınlar makyaj temizliğinde kendilerine uygun bir NIVEA Visage ürünü mutlaka bulacaklar.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>