>

DİĞER HABERLER

Nivea'yla cildinizi yenileyin!

Dört Mevsim, 24 Saat Sıkı Ve Esnek Bir Cilt İçin: Artık Nivea Body Firming Lotion Q10 Plus Var!
 
   
 
 
     
Günlük yaşantının yoğun temposu ve hızla akıp giden zaman içinde cildiniz kendini yenileyemezse, onu yıpranmaktan koruyamazsınız. Bu yüzden cildinize bir fırsat vermeli ve kendisini doğal yollardan yenilemesi ve güçlenmesi için yardımcı olmalısınız.

Bu soruna çözüm bulmak için, vücut bakımı pazarının lider markası NIVEA Body, sıkılaştırıcı kategorisindeki ürünü Firming Lotion Q10’i yeniledi...

Cildin doğal bileşenlerinden olan Koenzim Q10 ve Koenzim R elementlerini içeren ve cildi 2 hafta içinde sıkılaştırma özelliğine sahip olan yeni ürün NIVEA Body Firming Lotion Q10 Plus...

NIVEA Body Firming Lotion Q10 Plus çift etkili formülü sayesinde, içeriğindeki bileşenler ile cildinizin yapısını güçlendiriyor:

1. Koenzim Q10 sayesinde, özellikle 20’li yaşlardan sonra azalan deri hücrelerinin enerji seviyesi artırılıyor ve böylece hücreler, fonksiyonlarını yerine getirerek cildin sıkılığını koruyor.

2. Koenzim R ise, cildin sahip olduğu, “kendini yenileme” sürecinde yer alarak cilt yüzeyinin sağlıklı ve pürüzsüz görünümünü sürekli kılarak, esnekliğin devamlılığını sağlıyor.

NIVEA Body Firming Lotion Q10 Plus ile sadece 2 hafta içinde mükemmel bir cilt hayal değil...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>