>

GÜZELLİK

Ezgi Mola`nın Marka Yüzü Olduğu; Avon True Ultra Volume Maskara

Efsane maskaradan gün boyu süren efsane 3 etki…
 
   
 
 
     

Avon’un “Efsane’’ maskarası Ultra Volume Maskara ile tanışmanın tam zamanı.

Ultra Volume Maskara ile anında daha hacimli ve gösterişli kirpiklere topaklanma ve dökülme olmadan ulaşmak çok kolay.

Eski teknoloji ile geleneksel düz fırçalı maskaralar kirpiklerle bir bütün olamaz. Avon True Ultra Volume maskara kirpiklerinizi dolgunlaştırır, çoğaltır ve uzatır…

Smart Fiber formülü her bir kirpiği sararak dolgunluğu yüzde 100’e kadar artırır. Boşlukları doldurarak kirpik görünümünü çoğaltan Avon True Ultra Volume maskara ayrıca kirpiklere daha önce hiç olmadığı kadar uzun bir görünüm de verir.

Avon True Ultra Volume maskaranın gözün doğal kıvrımına uyumlu badem şekilli fırçası sayesinde alt kirpikler de dahil olmak üzere en küçük kirpikler bile anında uzun bir görünüm kazandırır.

Efsane bakışlar ancak efsane bir maskarayla mümkün

Tüm kadınların bir maskaradan beklentisi; elbette hacimli, dolgun ve uzun kirpikler… Avon üç ayrı özelliği tek bir maskarada sunarak, anında etkili hacim garantisi sunuyor. Avon Ultra Volume maskaranın formülü gösterişli kirpikler için bugüne kadarki en etkili hacim yaratıcısı.

Dolgunlaştıran, çoğaltan ve uzatan Avon True Ultra Volume maskara ile etkisi gün boyu süren efsane bakışlara sahip olmak artık sizin elinizde.

Avon True Ultra Volume kirpikleri uzatan maskara, 42 TL yerine, 22,99 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>