>

DİĞER HABERLER

Nokia "İmaj Aksesuarları" İle Kişiliğini Ön Plana Çıkar!

Dünya devi Nokia, yeni "imaj aksesuarları" ürün grubuyla portföyünü farklılaştırıyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Stili, tasarımı ve kolay kullanım teknolojisi ile giyinebilirlik imkanı sunan bu ürünler ile kullanıcılar kendilerini ifade etme özgürlüğüne sahip... Nokia Madalyon I, II ve Nokia Kaleydoskop bu seride yer alan ürünlerin ilk örnekleri. Nokia imaj aksesuarları 2004 yılının ilk çeyreğinde Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik’in seçkin pazarlarında satışa sunulacak.

Nokia Tasarım Grubu Baş Tasarımcısı ve Başkan Yardımcısı Frank Nuovo yaptığı açıklamada, "Kişiselleştirilebilir dijital "madalyon" ya da küçük cep "kaleydoskop"u Nokia Madalyon ve Nokia Kaleydoskop kalabalık içinde farkedilir olmak isteyen kişiler için tasarladığım yeni akıllı tasarımlardır. Teknolojiye yönelik bu yenilikler sayesinde artık küçük ve akıllı aksesuarları kullanıcılar üzerlerinde taşıyabilecekler. Nokia, gelecekte günlük hayatın vazgeçilmez aksesuarları olacak yeni mobil yaşam tarzı ürünlerin geliştirilmesi ve kullanımı konusunda lider bir rol üstlenmiştir."dedi.

Nokia madalyonlar taşınmak, giyilmek ve kullanıcının duygularını ve kişisel stilini yansıtmak amacıyla tasarlanmıştır. Görüntüler, kızılötesi ile bilgisayar veya cep telefonundan kablosuz olarak gönderilmektedir. Kameralı cep telefonu kullanıcıları yakaladıkları görüntüleri Nokia madalyonun ekranına kızılötesi bağlantı yoluyla yükleyebiliyorlar. Bu şık imaj aksesuarlarını kullanıcılar boyunlarında kolye veya bilezik şeklinde taşıyabiliyorlar.

Nokia Madalyon I, sekiz adete kadar görüntüyü hafızasında saklayabiliyor. Renkli görüntüler ve zarif ama çelik kadar sağlam olan çerçevesi tüm tasarım detaylarını ortaya koyuyor. Nokia Madalyon II ise klasik çelik çerçevesi ile seçilen görüntüye minimalist ve zarif bir görünüm sağlıyor.

Küçük ve hafif Nokia Kaleydoskop I ile kullanıcılar dijital görüntüleri yükleyebiliyor, saklayabiliyor ve üzerlerinde taşıyabiliyorlar. Yüksek kalitede ekranı, kızılötesi bağlantı ile sağlanan görüntü aktarımı ve kaliteli görüntü özelliklerine sahip Nokia Kaleydoskop I, kullanıcılara yakınları ile dijital görüntüleri paylaşma imkanı sağlıyor. Nokia Kaleydoskop I, kızılötesi bağlantı ya da hafıza kartı yoluyla görüntüleri yükleme olanağı sunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>