>

DİĞER HABERLER

Nokia N-Gage Venue’de Tanıtıldı!

7 Ekim’de tüm dünyaya tüketicilerle buluşacak olan Nokia N-Gage, 25 Eylül’de Venue’de gerçekleşen geceyle kapılarını mobil oyun dünyasına açtı.
 
   
 
 
     
Mobil Oyun dünyasının kapıları Nokia N-Gage ile Venue’de açıldı!

7 Ekim’de tüm dünyaya tüketicilerle buluşacak olan Nokia N-Gage, 25 Eylül’de Venue’de gerçekleşen geceyle kapılarını mobil oyun dünyasına açtı. Ilk mobil oyun konsolu olan N-Gage; Bluetooth ve GPRS üzerinden çok sayıda oyuncunun katılımına olanak sunuyor.

Nokia N-Gage’in oyun portföyündeki farklı oyunların canlandırmalarının Şenay Akay (Lara Croft) ve Cansu Dere tarafından yapıldığı gecede, 350’ye yakın davetli Burhan Öcal ve Özlem Tekin’in müziği ile müziğe doydu. Nokia N-Gage mobil oyun konsolunu yakından inceleme fırsatını yakalayan konuklar ayrıca N-Gage portföyündeki oyunlarla tanışma fırsatını da yakaladılar.

Nokia N-Gage, bir oyun konsolu olmasının yanısıra, aynı zamanda MP3 ve stereo FM radyo özelliğine sahip bir cep telefonu. Nokia, Venue’de gerçekleşen bu özel gecede katılımcılara eşsiz özellikleri ve hayranlık uyandıran tasarımı ile 7 Ekim’de tüm dünyada satışa sunulacak olan Nokia N-Gage oyun konsolunu önceden görme ve deneme fırsatını sundu.

Nokia N-Gage’e özel yüksek performanslı oyunlar mobil hafıza kartlarıyla ayrı olarak satışa sunulacak. Hafıza kartı ile oyun satışı daha zengin içerik, geliştirilmiş ses özellikleri ve daha büyük bir oyun dünyasına sahip yeni bir çeşit mobil oyun kavramına olanak sağlıyor. Nokia aynı zamanda N-Gage markalı oyunlar yaratmak ve sürekli gelişen bir oyun portföyü sunmak amacı ile oyun yayıncısı rolünü de üstlenecek.

Nokia N-Gage oyun konsolu ve oyunları, mobil telefon dağıtım kanalları ile birlikte oyun satış noktaları ve video oyunlarının tüketiciyle buluştuğu satış noktalarında da satışa sunulacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>