>

DİĞER HABERLER

Otokar ve Bosch Bersay’ı Tercih Etti!

Bersay, Otokar ve Bosch ile otomotiv sektöründe uzmanlaşmaya devam ediyor…. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Bersay İletişim Danışmanlığı, Türkiye’nin lider ticari ve askeri araç üreticisi "Otokar"a ve otomotiv yan sanayinde dünya lideri "Bosch"a iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

1999 yılından itibaren otomotiv sektörünün devleri arasında yer alan Tofaş’a iletişim danışmanlığı hizmeti veren Bersay, Otokar ve Bosch ile otomotiv sektörü portföyünü genişleterek, ‘sektörel uzmanlaşma’ yolunda dev bir adım atıyor.

Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir ticari araç üreticisi olan Otokar Otobüs Karoseri A.Ş., toplu taşıma ve servis taşımacılığında minibüs ve midibüs, savunma sanayinde çeşitli tiplerde 4x4 arazi tipi araçlar, tekerlekli hafif zırhlı araçlar ve Fruehauf markası altında treyler ve semi treyler üretiyor. Otokar, İSO 2002 verilerine göre Türkiye’nin en büyük 206. şirketi.

Yıllık 23.5 milyar euro cirosuyla dünyanın en büyük otomotiv yan sanayi kuruluşlarından olan Bosch Otomotiv Grubu, Bursa’daki fabrikalarında dizel enjeksiyon, ABS ve fren sistemleri gibi otomotiv teknolojilerini üretip dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyor.

ISO 2002 verilerine göre en çok ihracat gerçekleştiren özel sektör kuruluşları arasında 9. sırada yer alan Bosch, ayrıca hızla yaygınlaşan Bosch Car Service’lerle servis sektöründe de yeni bir dönemi başlatıyor.

1990 yılından beri iletişim sektöründe hizmet veren Bersay İletişim Danışmanlığı’nın diğer müşterileri arasında, Ahmet Zorlu, CPS, Garanti Sigorta, Havaş, İgdaş, İş Yatırım, Merkez Yayıncılık, Nestle, Park Holding, Sodexho, Tansaş, Tekofaks, Thames Water, Tofaş, Vestel, Zorlu Holding ve Zorlu Tekstil yer alıyor.


Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 347 0052
Faks: 0212 275 41 83
www.bersay.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>