>

DİĞER HABERLER

Paul Mitchell şimdi Türkiye'de!

Saç Bakımında dünya devi Paul Mitchell; art direktörlüğünü ünlü kuaför Kırıktarak Ali'nin üstlendiği muhteşem saç şovuyla pazara girdi.
 
   
 
 
     
Kırıktarak Ali, Paul Mitchell kozmetiklerini kullanarak hazırladığı gelin saçı ve yine özel tasarlanmış 17 şok model saçla izleyenlerine unutulmaz bir gece yaşattı....

Çağla Şikel, Tuğçe Kazaz, Ebru Ürün, Deniz Pulaş, Ece Gürsel’in aralarında olduğu 17 ünlü manken Paul Mitchell ürünlerinin lansmanında Kırıktarak Ali’nin muhteşem saç tasarımlarını Vural Gökçaylı, Özlem Süer ve Erol Albayrak’ın özel tasarım kıyafetleri ve Shoe&me’nin ayakkabıları ile sundular.S-Team Halkla ilişkiler in organizazsyonu ile gerçekleşen gecenin koreografisini ise Ünlü kareoğraf Öner Evez yaptı.
 
        Madonna, Meg Ryan , Brad Pitt, Pamela Anderson, Rod Stewart, Pohnny Depp gibi bir çok ünlünün de kullandığı; dünyada ve Türkiye’de sadece elit kuaför salonlarında satılan Paul Mitchell Systems ürünleri ile, artık Türk kadınları da çok daha bakımlı saçlara sahip olabilecek…
 
Türkiye Distribütörü: Wild Beauty - 0216 327 84 66 / 67
PR: S-team / 0212 297 80 11/13


Paul Mitchell, Awapuhi bitkisi ve ürünler hakkındaki her türlü sorunuzu paulmitchell@superonline.com adresinden Hale Yalçın'a iletebilirsiniz..
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>