>

GÜZELLİK

AVON Ruj Aşkını Kutluyor!

Türkiye’nin bir numaralı makyaj markası* AVON, benzersiz rujlarıyla kadınları güzelleştirmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     

En moda renkler, kalıcılık, ışıltı ve dudak bakımını bir arada sunan Avon Ultra Color Absolute Ruj bir rujdan beklediğiniz her şeyi tek bir üründe buluşturuyor.

Sevginin ve aşkın en güzel ifadesi ruj izinden yola çıkarak Sevgililer Günü’nde özel bir seri ile ruj aşkını kutlayan AVON, ruj kullanıcılarını Facebook sayfasında ünlü besteci Ozan Çolakoğlu’nun AVON için hazırladığı Sevginin İzi şarkısının klibinde oynamaya davet ediyor.

Ruj, Kleopatra’dan Marilyn Monroe’ya tüm kadınların ortak tutkusu, kişiliklerinin bir parçası ve duygularının dışa vurumu olmaya devam ediyor. Dünyada saniyede 4, Türkiye’de de dakikada 9 adet ruj satışı gerçekleştiren AVON, 100 yılı aşkın deneyimiyle, kadınların ruj tutkusunu baş döndürücü seçeneklerle destekliyor.

Avon uzmanları, yeni geliştirdikleri AVON Ultra Color Absolute Ruj’la bir rujda aranan tüm özellikleri birleştiriyor. Yeni AVON Ultra Color Absolute Ruj, dudakları renkten fazlasıyla buluşturuyor. Canlı ve mükemmel renklerle bakımı bir araya getiren AVON Ultra Color Absolute Ruj, dudakların sağlıklı görünümünü % 55’e kadar geliştirmeye yardım ediyor.** Color Complete Teknolojisi kullanılan Ultra Color Absolute Rujlar, E ve C vitamini, kolajen, phytol içeriyor. % 50 nemlendirici içeriğe sahip olan ruj, SPF15 ile aynı zamanda dudakları güneşin zararlı etkilerinden de koruyor.

En gerçek renk seçenekleri de True Color teknolojisi kullanılan AVON rujlarda bulunuyor. Saten, parlak ve yarı mat rujlar, hayal edilen renkleri dudaklara taşıyor.Dudaklarının saatlerce mükemmel gözükmesini isteyenler için AVON Extra Lasting rujları sunuyor. AVON ExtraLasting Ruj, 5 saate kadar*** kalıcı ve zengin renkler sağlıyor.

Dudaklarında görkemli ışıltılar isteyenlerin vazgeçilmezi de AVON Shine Attract Ruj oluyor. Parlatıcı dış yüzeyi ve yoğun kremsi renkler ışıl ışıl dudaklar yaratıyor.

AVON her zevke ve ihtiyaca yönelik, yüzlerce ruj seçeneği ile sunduğu ruj aşkı konseptini Sevgililer Günü ile birleştirerek özel bir kampanya düzenliyor. Ruj segmentindeki uzun yıllara dayanan deneyimiyle, kadınların ruj tutkusunu bir seromoniye dönüştüren Avon, ‘Ruj Demek Avon Demek’ mottosunu kullanıcılara bir kez daha hatırlatıyor.

AVON’LA SEVGİNİN İZİNİ SÜR

AVON ruj aşkını renkli bir kampanya ile tamamlıyor. Ünlü besteci Ozan Çolakoğlu’nun hazırladığı Sevginin İzi şarkısının klibinde AVON kadınları yer alabiliyor. Rujlu fotoğraflarını ve videodan bölümleri AVON’un Facebook sayfasındaki uygulamada paylaşan kadınlar klipte rol alma veya sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

AVON Ultra Color Absolute Ruj, kampanya fiyatı, 13,90 TL
AVON Ultra Color Rich Ruj, kampanya fiyatı, 12,90 TL
AVON ExstraLasting Ruj, kampanya fiyatı, 12,90 TL
AVON Shine Attract Ruj, kampanya fiyatı, 14,10 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>