>

DİĞER HABERLER

Petrol Ofisi’nden İlk 30 Milyar TL !

31 Temmuz 2003 tarihine kadar sürecek olan Petrol Ofisi Milli Piyango Hemen Kazan ve Katıl Kazan Promosyon kapsamında hediyeler şanslı Petrol Ofisi müşterilerinin olmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Petrol Ofisi’nin akaryakıt sektöründe bir ilki gerçekleştirerek 31 Temmuz’a kadar sürecek olan “Milli Piyango Hemen Kazan ve Katıl Kazan Kampanyası” dahilinde ilk büyük ödül “30 milyar TL,” Ankara’dan evli ve iki çocuk babası Ali Özcan’a çıktı.

Ankara’da Petrol Ofisi Bayii’nden yapmış olduğu 50 milyonluk akaryakıt alışverişi sonrasında verilen ‘Hemen Kazan- Katıl Kazan’ biletini kazıyarak büyük ödülü kazanan şanslı Petrol Ofisi müşterisi Ali Özcan ödülünü, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Sn.İhya Balak’tan aldı.

Kampanyaya katılan istasyonlarda 50 milyon TL’lik akaryakıt alımına karşılık 1 adet Milli Piyango Hemen Kazan bileti alacak olan Petrol Ofisi müşterileri, yeni 30 milyar TL’lik ödüller ve daha birçok hediye kazanma şansına sahip.

Hemen Kazan biletlerine ikramiye isabet etmeyen Petrol Ofisi müşterileri ise promosyonun Katıl Kazan kısmına katılabilir. İkramiye kazanmayan ya da ikramiyesini almayan müşterilerimiz, biletlerini PK 1 Gültepe – İstanbul adresine isim ve adreslerini belirterek gönderip çekilişe katılabilirler. Kampanyada çekiliş ile 1 Nissan Primera 1.6 Visia, 3 Nissan Micra 1.2 Visia ve 33 Beko 84 ekran TV hediye edilecektir.

Petrol Ofisi, Hemen Kazan ve Katıl Kazan promosyonu için Milli Piyango bayiliği alarak kurumlararası işbirliğini güçlendirmeyi de amaçlıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>