>

DİĞER HABERLER

Rekor katılımcıyla zirveye!

İnteraktif multimedya macerası Nokia Game 2003’te 6 milyondan fazla kişi Nokia Game internet sitesini ziyaret etti.
 
   
 
 
     
Nokıa game 2003, Sanal bitiş çizgisini rekor katılımla geçti!

İyinin kötüye karşı verdiği amansız mücadeleye sahne olan Nokia Game 2003, 29 Kasım 2003 tarihinde müthiş bir finalle son buldu. Bu sene, rekor sayıda katılımcı Nokia Game 2003’ün başkahramanı olan ve “AnyOne Clan”e “HerKes Klanı”na karşı savaşan Flo’ya yardımcı oldular. Oyuncular, atari stili aksiyonlar, oyunlar ve stil testinden geçtikleri 10 gün süresince 18 yaşındaki “mobil jockey” Flo’ya destek vermek amacıyla kendi gruplarını oluşturdular.

Bu sonbahar sezonunun başlangıcından beri tüm dünyada oyuncuların hayal gücünü zorlayan Nokia Game’de amansız mücadele ve eğlence biraraya geldi. Sonuç olarak, Nokia Game 2003’de 1 milyondan fazla katılımcı bu fırsatı kaçırmamak için sıraya girdi. Bu sene, Nokia Game internet sitesi faaliyete geçtiği ilk günden beri altı milyon kişi tarafında ziyaret edildi.

Bu yıl, oyuncular hız, zamana karşı el çabukluğu ve çözüm üretme gibi konulardaki başarılarına göre puan alırken aynı zaman da diğer oyuncularla güç birliği yapmak ve çok oyunculu takım oluşturma stratejisine göre puan kazandılar. Dünya çapında kazanan tüm katılımcılar bir Nokia N-Gage oyun konsolu sahibi oluyor.

Nokia Mobile Phones Pazarlama Servisleri, Başkan Yardımcısı, Pekka Rantala, yaptığı açıklamada “Nokia Game 2003, yalnızca rekor sayıda katılımcısıyla değil aynı zamanda heyecan verici hikayesi ve çoklu oyuncu katılımı ile sanal dünyada çığır açtı. Katılımcılar, arkadaşları ve rakiplerle olduğu kadar kendileri ile de bir rekabet içindeydiler. Finale kadar büyük bir çaba gösteren ve ödül kazanma hakkını elde eden tüm katılımcıları tebrik ediyorum” dedi.

Dünya çapında 35 ülkede 10 dilde oynanan ve 19 Kasım’da başlayarak 10 günlük maceranın ardından 29 Kasım 2003’de sona eren Nokia Game’de oyuncular hız, el çabukluğu ve çözüm üretme gibi özelliklerini kullanarak altı ayrı oyunda mücadele ettiler. Nokia Game 2003 en iyi oyuncuların 28 Kasım ‘daki finaldeki rekabeti ile 24 saat içinde sona erdi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>