>

DİĞER HABERLER

"SAVAŞ SUÇTUR!" konulu 51. Copy Break Yarışması'nın ödülleri dağıtıldı

Reklam Yaratıcıları Derneği'nin düzenlediği 51. Copy Break Yarışması tüm zamanların en yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 
   
 
 
     
Barış Girişimi'nin reklamveren olduğu "Savaş Suçtur!" konulu 51. Copy Break Yarışması'na katılan Reklam Yaratıcıları, Irak Savaşı suçlularının yargılanması amacıyla Russell Mahkemesi'nin kurulacağını duyuran ilanlar haz‡rladılar.

Ersin Salman başkanlığında toplanan ve Ergin Cinmen, Haluk Mesci, Haydar Ergülen, Zeynep Karafakioğlu, Levent Tuna, Serdar Benli, Metin Karaşahin, Günseli Özen Ocakoğlu ve Bülent Fidan'dan oluşan jürinin uzun süren değerlendirmesi sonucunda, ilk üç dereceyi aşağıdaki reklam yaratıcıları kazandı:1. Tarkan Çeper, Reklam Yazar‡, Karya Reklam
Evrensel Belgin, Reklam Sanat Yönetmeni, Araştırma Görevlisi-Bahçeşehir Üniversitesi

2. Baki Kara, Reklam Sanat Yönetmeni, Finar Kurumsal Tasarım

3. Ramazan Güler, Reklam Yazarı, Kare İletişim
Fatoş Cömert, Reklam Sanat Yönetmeni, Kare İletişim

51. Copy Break Yarışması'nda dereceye giren reklam yaratıcıları, Copy Break sponsorları Marketing Türkiye, Milliyet, Adel Kalemcilik, TNN.NET, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Reklamcılık Vakfı ve Bilge Adam tarafından verilen ödüllerini aldılar.

Barış Girişimi üyesi Ergin Cinmen, RYD Başkanı Metin Karaşahin ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu tarafından ödüllerin dağıtıldığı törende bir konuşma yapan Copy Break Jüri Başkanı Ersin Salman, reklamcı olarak sosyal kampanyalara destek verilmesinin bir sorumluluk olduğunu ve bundan sonraki Copy Break konularının da bu doğrultuda belirleneceğini belirtti.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>