>

DİĞER HABERLER

Sevgililer Gününde tatlı bir kaçamak

Sıradan, hediyelerden ve sürprizlerden sıkıldıysanız, işte size bir öneri: Cornelia De Luxe Resort’ta aşkınızla baş başa mini bir tatil!!!
 
   
 
 
     
SEVGİLİLER GÜNܒNDE TATLI BİR KAÇAMAK:
CORNELİA DE LUXE RESORT

Sevgililer Günü’nde sıradan, hediyelerden ve sürprizlerden sıkıldıysanız, işte size süper bir öneri:Cornelia De Luxe Resort’ta aşkınızla baş başa mini bir tatil!!!

Senelerdir, sıradan hediyeler alıp veriyor aynı mekanlarda başabaşa yemek yiyip daha sonra eğlenmeye gidiyorsunuz...Artık sıradan bir Sevgililer Günü geçirmek istemiyorsanız, Antalya’nın en sofistike tatil beldesi Belek’te bulunan Cornelia De Luxe Resort Otel’in muhteşem manzarası, leziz yemekleri, süper lux odaları ve eşsiz hizmeti sizi bekliyor.

Cornelia De Luxe Resort, tatilde farklılığın yanı sıra konaklamada; standart odalar, de luxe suit’ler ve muhteşem göl evleriyle de çeşitlilik sunuyor. Eğer otel odalarında da sıradışılıktan yanaysanız, Cornelia içinde ayrı bir dünya olan göl evlerinde kalabilirsiniz. Odalardan çıkabilen özel iskelelerle havuza bağlanarak kış aylarında muhteşem bir manzarası olan Göl Evleri’nde geçireceğiniz Sevgililer Günü, hem sizin hem sevgilinizin en özel günlerinden biri olacak kadar güzel olacak.

Cornelia’da ayrıca istediğiniz saatte uyanıp aç kalma sorunuyla da karşılaşmıyorsunuz. Çünkü 24 saat boyunca yemek hizmeti veren Cornelia De Luxe Resort’ta başbaşa yiyeceğiniz akşam yemeklerinde romantik dakikalar geçirebilirsiniz. ‘Her Şey Dahil’ sistemi işleyen otelde bulunan a la carte restaurantlarda, deniz ürünlerinden özel specialler yerken, dünya mutfaklarından tatları da deneyebilirsiniz.

Tatil sonrasında başlayacağınız tempolu iş yoğunluğuna hazırlanmak hem de sevgilinizin karşısına pırıl pırıl bir ciltle çıkmak için Cornelia De Luxe Resort’un güzellik ünitelerine uğramayı ihmal etmemelisiniz. Bitki ve çiçek terapisi, yosun banyosu, aroma terapisi ve masajıyla kış boyunca yorulan cildinizin ihtiyacı olan diriliğe kavuşmasında size alternatifler sunan güzellik salonu, cildinize ışıltı kazandıracak. Masaj odalarında yaptıracağınız dinlendirici ve gevşetici masajlar stresten uzaklaşıp, rahatlamanıza yararken sevgilinize daha güzel görüneninin kapılarını aralayacak.

13-14-15 Şubat tarihlerinde Cornelia Otel Özel Sevgililer Günü fiyatı 90.000.000.-TL/kişibaşı/gün standart odalarda..Villa Juior Suite (Göl evleri) iki kişilik fiyatı 240.000.000.-TL ....(tek gün) De Luxe Suite 700.000.000.-TL oda fiyatı....(tek gün)

REZERVASYON NUMARASI: 0 242 715 25 00
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>