>

DİĞER HABERLER

SOLAR BEACH

7 Haziran Cumartesi Sertab Erener, MFÖ ve Levent Yüksel ile açılıyor!... Organizasyon detayları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Yaklaşık 50.000 metrekareye yayılan alanı ve 1 kilometre uzunluğundaki sahiliyle Türkiye’nin en büyük plajı ve aktivite merkezi olan SOLAR BEACH, muhteşem bir açılışla sezonu açıyor.

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye kazandırdığı birincilikten sonra ilk kez konser verecek olan Sertab Erener’e SOLAR BEACH’in açılış gecesinde Levent Yüksel ve Mazhar Fuat Özkan eşlik edecek.

7 Haziran Cumartesi gecesi, yalnızca Sertab Erener & Levent Yüksel ve MFÖ konserleriyle sınırlı kalmayacak...

Sabah 10:00’da başlayacak olan açılış organizasyonu dahilinde konuklar plajdan gün boyu faydalanma imkan bulacak.

SOLAR BEACH bu sezon Go-kart pisti, Plaj Voleybolu, Plaj Futbolu, Su Sporları Merkezi (jet ski, wakeboard, kiteboard), Adventure Park (bungee jumping, tırmanma duvarı, flying fox, vs), Basketbol, Açıkhava Sineması gibi aktiviteleri bünyesine katarak belki de dünyanın en renkli ‘beach club’ı haline geldi.

SOLAR BEACH, 2003 yaz sezonu süresince Türkiye ve dünyanın en büyük sanatçılarına ev sahipliği yapacak. DJ performansları ağırlıklı olarak kullanılacak sahne 6.000 kişilik, konser sahnesi ise 15.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Açılışta gün boyu devam edecek aktivitelerin ardından akşam 20:00’de Sertab Erener-Levent Yüksel, 22:00’de ise MFÖ konseri başlayacak. Konserler süresince konukları birbirinden keyifli sürprizler bekliyor...

Konukların Solar Beach’e rahat ulaşmalarını sağlamak amacıyla 7 Haziran Cumartesi sabahı saat 10:00’dan itibaren her saat başı Taksim (AKM yanı) ve Kadıköy’den (Şükrü Saraçoğlu Stadı önü) servisler kaldırılacaktır. Dönüş transferleri ise 18:00’den itibaren başlayacak.

Açılış organizasyonun giriş ücreti kapıdan 30.000.000 TL, Biletix’ten ise 25.000.000 TL’dir.

SOLAR BEACH
Eski Turban yolu No:4
Kilyos, Istanbul

Urban Bug
(212) 292 36 56
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>