>

DİĞER HABERLER

Tarkan Bombardımanı başlıyor!

Pop star Tarkan, haziranda single çıkarıp, Türkiye turnesiyle müzikseverlere 'merhaba' diyecek.
 
   
 
 
     
Ardından Amerikan ortaklı bir filmde rol alacak, çıkışını İngilizce albümle sürdürecek...

Türkiye'nin yurtdışındaki gururu Tarkan, uzun bir sessizlik döneminin ardından sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Şu sıralar İstanbul'da çalışmalarını sürdüren pop star, ilk bombasını haziran ayının sonunda piyasaya sürmeye hazırlandığı 'Dudu' adlı single'la patlatacak. Şarkıcı, sözlerini yakın dostu Nazan Öncel'in yazdığı ve 'Dudu dudu dilleri/ Lıkır lıkır içmeli/ Gözleri derya deniz/ Ana sütü gibi tertemiz' nakaratından oluşan şarkısıyla, yaz aylarına damga vuracak. Özel remikslerle birlikte toplam 9 şarkının yer alacağı bu çalışmanın ardından ünlü şarkıcı, yaz turnesine çıkacak.

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) ile ortaklaşa gerçekleştirilecek konserlere Tarkan; 19 Temmuz'da Kemer Ayışığı Parkı'ndan start verecek. Denizden sahile uzanan 400 metrekarelik bir platform üzerinde şarkılarını seslendirecek olan şarkıcının, daha sonraki durakları Adana, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Çeşme, Bodrum, Aspendos ve Efes olacak. Tarkan'a bu organizasyon sırasında 3 tır dolusu elektronik malzeme ve 110 kişilik dev bir teknisyen ekibi eşlik edecek. Şarkıcı en büyük konserlerinden birini de İstanbul Parkorman'da müthiş bir görsel şölen eşliğinde gerçekleştirecek.
Beyazperdede bir pop star Tarkan'ın single ve turne programının ardından değerlendirmeye alacağı projelerden ilki bir sinema filmi. Şimdiye kadar yüzlerce kez oyunculuk teklifi alan şarkıcı, bu projelerden üçü üzerinde duruyor. En kısa zamanda hayata geçirilecek ve herkesten sır gibi saklanan filmin Türk-Amerikan yapımı, dev bütçeli bir eser olduğu öğrenildi. Tarkan'ı bu kez 'evet' dedirten nedenin ise kendisine teklif edilen ilginç karakterin olduğu belirtildi. Ünlü şarkıcı bu ilk oyunculuk denemesinde tarihi bir kahramanı canlandıracak.

Doğru zaman

Tarkan'ın tüm dünyada piyasaya çıkaracağı İngilizce albümünün hazırlıkları ise bitme aşamasında. 'İyi bir çalışma olması' adına defalarca ertelenen ve üzerinde değişiklik yapılan İngilizce çalışmada Tarkan'a Jennifer Lopez ve Bon Jovi'nin müzik prodüktörleri eşlik ediyor. 12 şarkısı hazır olan çalışmanın piyasaya çıkmamasının tek nedeni ise Amerika'da sürekli değişen sound. Ünlü şarkıcı Türk motiflerinin bolca yer alacağı albümünü çıkarmak için şimdilik sadece doğru zamanı kolluyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>