>

MODA - STİL

Hediye göndermek çok kolay...

Yılbaşında “ne göndereceğim”, “nasıl ambalaj yapacağım”, “ kırılmadan bozulmadan gider mi”, “zamanında eline geçer mi” kaygılarından kurtulun...
 
   
 
 
     
Gift Express ile hediyenizi seçin, gerisini DHL’e bırakın...

Firmaların ve şahısların müşterilerine veya sevdiklerine, bu özel günlerde, “ne göndereceğim”, “nasıl ambalaj yapacağım”, “ kırılmadan bozulmadan gider mi”, “zamanında eline geçer mi” kaygılarına çözüm bulan DHL, hazırladığı özel hediye katologlarından müşterilerin hediye seçmesine ve istediği ülkeye göndermesine olanak sağlıyor.

Hediyelerin satın alınmasından, hazırlanmasına, paketlenmesine ve taşınmasına kadar tüm işlemler DHL tarafından müşteri adına yürütülüyor. Böylece “yılbaşında ne yapacağım, ne hediye göndereceğim” diyenleri büyük ölçüde rahatlatan Gift Express ürünü , müşterilere tek yerden alışveriş yapma ayrıcalığı sunuyor.Gönderiler, DHL güvencesi ve titizliği ile kırılmadan ve bozulmadan alıcısına zamanında ulaştırılıyor.

Türkiye’nin zenginliklerini yansıtan, özgün hediye paketlerinin fiyatları 3.50 USD ile 180 USD arasında değişiyor. Müşteriler bunun dışında taşımacılık bedelini ödüyorlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>