>

KÜLTÜR-SANAT

Elif Şakar’ın “Herkes Çıplak” Kitabı Raflarda Yerini Aldı

Ataerkil bir yapıda büyüyen otuzlarının sonlarındaki Nazlı’nın yaşamına odaklanan yazar Elif Şakar’ın ilk kitabı “Herkes Çıplak” İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin ilk özel radyosu Genç Radyo kurucularından, radyo ve televizyon programcılığının yanı sıra çeşitli dergilerde öyküler ve deneme yazıları yazan, yazar Elif Şakar’ın ilk kitabı “Herkes Çıplak” İnkılâp Kitabevi etiketiyle yayımlandı. Şakar, yanlış evlilikleri ve unutulamayan geçmişleri anlatırken bunun yanı sıra zor zamandaki dostluklara da satırlarında duygulandırıcı bir biçimde yer veriyor.

Karakterlerin Birbirine Sertçe Çarptığı Kitapta Aşk, Aldatma ve Gerilim Birbirine Geçiyor

Herkes Çıplak; yaşamı zorluklarla geçen kadınların hikayesini anlatarak karakterlerin hayatlarında en derine iniyor. Şakar’ın bu kitabı, ailelerin baskıcı tavırlarının çocuklar üzerindeki bıraktığı parmak izlerini ortaya çıkartıyor. Nazlı’nın evlilik yaşamındaki zorlukları, aldatmaları ve bunun sonuncunda kurulan planları anlatan Elif Şakar’ın Herkes Çıplak kitabı okuruna duygu yüklü bir eser sunuyor. Karakterlerin birbirine sertçe çarptığı kitapta aşk, aldatma ve gerilim birbirine geçiyor.

Kitapta “görünmezlik” macerasının yaratığı hezeyanlar, sorgulamalar, yüzleşmeler, dönüşümler domino taşları gibi üst üste devrilerek hem Nazlı’nın hayatını hem de dokunduğu yedi karakterin hayatını kökünden değiştiriyor. Zoraki dayatılmış kimliklerin kabuklarından çıkarak yepyeni yaşamlara atıldığı Herkes Çıplak kitabı için geri sayım başladı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>