>

MODA - STİL

İsim öner hediyeler kazan!

Doritos yeni tadı için en güzel adı bulan kişiye Smart Roadster hediye ediyor...
 
   
 
 
     
DORITOS’UN YENİ TADI İÇİN MOBİL PAZARLAMA KAMPANYASI İLE
İSİM BULMA YARIŞMASI!

26 Ocak – 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek mobil kampanya ile Doritos yeni tadı için en güzel adı bulan kişiye Smart Roadster hediye ediyor. İsim önerisinde bulunarak kampanyaya katılanlar, milyonlarca kontör ve yüzbinlerce Shubuo Flört paketi kazanıyor.

Makro çerez kategorisinde bugüne kadar yapılan en büyük kampanya dünyanın lider mobil pazarlama ağı Aerodeon ve cips sektörünün dev ismi Frito Lay işbirliği ile gerçekleşiyor. Hazırlanan interaktif kampanya ile Doritos’un yeni tadının adı tüketiciler tarafından belirlenecek. Yeni tat için en güzel ismi bulan kişi büyük hediye Smart Roadster kazanıyor. Tüm satış noktalarında ve TV reklamları aracılığıyla da duyurulacak kampanyaya tüketicilerin yoğun ilgisi beklenmektedir.

Kampanya mekanizması: Alışılmış paketüstü kampanyalarından farklı olarak interaktif bir çalışma!

26 Ocak – 31 Mayıs 2004 tarihleri arasında Frito Lay’in birbirinden lezzetli cipsleri Doritos Taco, Nacho ve Adı Ne? aile ve süper boy paketlerinden tercih eden herkes kampanyaya katılım kuponu kazanıyor. Paket içerisinden çıkan katılım kuponlarının üzerinde yer alan şifreyi ve Doritos’un yeni tadı için önerdiği adı yazdıktan sonra Turkcell 3160’a gönderen herkes kampanyaya katılmaya hak kazanıyor. Örneğin; “DRKDHFGQASWE CITIR” gibi.

FMCG sektöründe ilk defa ücretsiz kontör ve Shubuo Flört paketi hediye ediliyor!

26 Ocak – 31 Mayıs 2004 tarihleri arasında yapılan kampanyada tüm katılımcılar, milyonlarca kontör ve yüzbinlerce Shubuo Flört paketi kazanma şansı yakalıyor. Kampanyaya her katılım ile Shubuo Flört paketi veya 10, 20, 50 ve hatta 100 kontör kazanılıyor. Kazanılan ücretsiz kontörler “kazandınız” mesajının ardından 48 saat içerisinde, ücretsiz Shubuo Flört paketleri ise 755 50 05 no’lu sesli yanıt sistemi aranarak telefona yüklenebiliyor.

Kampanyada Doritos’un yeni tadı için yapılan isim önerileri içinden yeni tada verilecek isim 1 Nisan 2004 tarihinde resmi jüri kararı ile belirlenecek ve bu öneri sahibi kişi Smart Roadster kazanacaktır. Smart Roadster talihlisi belirlendikten sonra yapılacak katılımlar ile 31 Mayıs 2004’a kadar ücretsiz kontör ve Shubuo paketleri hediye edilmeye devam edecektir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>