>

DİĞER HABERLER

The Marmara’dan Özel Odalar Uçan Halı Odalarında “Maksimum Konfor”

İstanbul’un kalbi Taksim’in imzası haline gelen The Marmara İstanbul, “Maksimum Konfor” anlayışıyla 6 yeni çok özel odasını hizmete sunuyor.
 
   
 
 
     

İstanbul’un kalbi Taksim’in imzası haline gelen The Marmara İstanbul, “Maksimum Konfor” anlayışıyla 6 yeni çok özel odasını hizmete sunuyor. Özellikle iş adamlarına yönelik tasarlanan “Uçan Halı” Odaları (Flying Carpet), büyüleyici panoromik İstanbul manzarası, teknolojik imkanları, tasarımı ve konforu ile İstanbul’un en şık ve fonksiyonel odaları olmaya aday.

The Marmara İstanbul renevasyon çalışmalarına devam ediyor. Otel, “Maksimum konfor” anlayışıyla 6 yeni çok özel odasını hizmete sunuyor. Özellikle iş adamları için hazırlanan 70 m2 büyüklüğündeki “Uçan Halı” odalarında, bilgisayardan, yazıcıya, DVD player’den, 42 inç döner plazma TV’ye, kablosuz klavye bağlantısına kadar tüm teknolojik gereksinimler mevcut. Yoğun bir iş temposunun sonunda misafirlerinin konfor ve dinlenme ihtiyacını da unutmayan The Marmara İstanbul, banyodaki 20 inç LCD TV karşısında günün tüm yorgunluğunu atacakları jakuzi (180*80) keyfi sunuyor. Teknolojiyi ve konforu bir arada sunan yeni suitler, eşsiz bir İstanbul manzarasına sahip.

Geçtiğimiz Ağustos ayında yenilenmiş 6 adet odayı hizmete açan, Eylül ayında İstanbul’un buluşma noktası Cafe Marmara’yı mönüsü de dahil olmak üzere yenileyen The Marmara İstanbul renevasyon çalışmalarını hızla sürdürecek. İstanbul’un en merkezi noktası Taksim’deki her türlü ihtiyaca cevap verebilecek büyüklük ve donanımdaki toplantı salonlarının yenilenme süreci de sene sonunda başlayacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>