>

DİĞER HABERLER

Tiyatro eğitimi almak istiyorsanız

Bırakın işin uzmanları sizi çalıştırsın, yönlendirsin, seçmelere hazırlasın...
 
   
 
 
     

Türkiye’de 16 yılda 16 bin öğrenci yetiştirmiş olan, Can Gürzap ve Arsen Gürzap tarafından kurulan DİALOG ANLATIM İLETİŞİM’de “Konservatuara Hazırlık” eğitimi başlıyor.

Konservatuarların tiyatro bölümü sınavlarına girmeye hazırlanan, kısa ama yoğun bir hazırlık sürecine girecek olan öğrencilere, ihtiyaç duyacakları donanım için disiplinli bir eğitim sunacak olan Dialog, aynı zamanda tecrübesi ile öğrencilere yol gösterecek.

Dialog’un eğitmen kadrosunda yer alan, tamamı konservatuarlarda eğitimenlik yapmış olan usta tiyatrocular tarafından verilecek olan eğitim kapsamında; öğrencilerin kendilerine en uygun doğru parçanın seçimi, Ses-Nefes, Diksiyon-Fonetik çalışması ve tirat çalışması yer alacak.

Toplam 14 saatte tamamlanacak standart eğitim, öğrencinin ihtiyaçlarına göre uzatılabilecek ve tercihe göre haftaiçi ve haftasonu gerçekleştirilecek. Tek bir eğitmen ve tek bir katılımcıyla gerçekleşecek olan dersler, kişiye özel oluşturulan bir program dahilinde devam edecek.

Dialog, disiplinli eğitim programının yanı sıra öğrencilere, büyük bir avantaj da sunacak. Tüm katılımcılara yönelik 28 Temmuz 2006 ve 18 Ağustos 2006 tarihlerinde Sınav Simülasyonu gerçekleştirecek olan Dialog, tecrübesi ile yol gösterecek.

Gerçek sınav ortamında olduğu gibi usta oyunculardan oluşan jüri tarafından eleştirilerin yapılması, eksiklerin düzeltilmesinin sağlanacağı sınav simülasyonları ile öğrencilerin, konservatuar seçmelerine deneyimli, hazırlıklı ve heyecanını bir nebze de atmış olarak girmeleri sağlanacak.

Detaylı bilgiye 0212 249 46 00 no’lu telefon numarasından veya www.dialog.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>