>

DİĞER HABERLER

Türk Eğitim Vakfı e-kart kampanyası başladı 1000 çocuk için 1,5 milyon e-kart

1000 çocuk için 1,5 milyon e-kart
 
   
 
 
     
1000 çocuk için 1,5 milyon e-kart

Türk Eğitim Vakfı e-kart kampanyası başladı

Türk Eğitim Vakfı, geçen yıl düzenlediği ve çok başarılı sonuçlar aldığı e-kart kampanyasını bu yıl da yineliyor. Garanti Bankası ve Microsoft ana sponsorluğunda yapılan kampanyanın diğer sponsorları Vakıfbank, Anadolubank ve Raymond James. “Türkiye’nin geleceği için 1,5 milyon e-kart” kampanyası bu sene de 1000 öğrenciye, 1 yıl eğitim imkanı sağlamayı hedefliyor.

Geçen yıl kampanyanın hedefi 1 milyon e-kart gönderimini sağlamaktı. Kampanyaya 1.058.000 kişi katılmış ve hedeflenenin üstünde bir sonuç alınmıştı.

Yılbaşında sevdiklerimize yollamak üzere aldığımız ve bir süre sonra hatırlamayıp attığımız kartlar yerine, tüm geliri başarılı çocuklar için kullanılacak rengarenk “e-kartlar” ı gönderelim. Bu anlamlı e-kartlar, TEV’in gelen bağışlar sayesinde yaptırarak Milli Eğitime hediye ettiği okullarda okuyan öğrencilerin eserleri…

Bireysel gönderimlerin ücretsiz yapılabileceği kampanya, 1 Aralık 2005’te başlayacak ve 15 Ocak 2006’ya kadar devam edecek. Kampanya şu şekilde işleyecek www.tev.org.tr adresinden, dilediğiniz resmi seçip, mesajınızı yazarak oluşturacağınız TEV e-kartını, istediğiniz kişiye gönderiyorsunuz. Bu sayede hem sevdiklerinizin yeni yılını kutluyorsunuz hem de çocuklarımıza “okulda yeni bir gün” armağan ediyorsunuz.

Ayrıca, firmalar bağış karşılığı müşterileri ve personeli için toplu gönderimler yapabilecekler. (E-kart kampanyası kapsamında TEV’e yapılacak bağışlar vergi indirimine tabi olacaktır.)

TEV telefon, (0212) 217 58 58
www.tev.org.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>