>

DİĞER HABERLER

Türkiye’nin İlk Saat Kataloğu “Saatolog 2012” Çıktı!

Saat meraklılarına duyurulur...
 
   
 
 
     

2000 yılından bu yana başta İsviçre ve Almanya olmak üzere tüm Avrupa ve Amerika’daki saat severlerin her yıl merakla beklediği yıllık Saat Kataloğu “Armband Uhren”, bu yıl ilk defa ülkemizde “Saatolog” adıyla satışa sunuldu.

Saat severler ve koleksiyonerler için özel olarak hazırlanan “Armband Uhren” tüm dünyada piyasaya çıktığı ilk günden bu yana sektörün nabzını tutuyor. Saat üreticileri ile meraklıları arasında bir köprü oluşturan “Armband Uhren” bu yıl ilk defa ülkemizde Türkçe olarak piyasaya çıktı. Satışa sunulduğu ilk günden itibaren saat severlerin ilgisini çeken “Saatolog 2012” tüm D&R’larda ve seçkin kitabevlerinde okuyucularıyla buluşuyor.

Derginin içeriğinde saat sektörüne yön veren 150’den fazla markanın 1400’den fazla modeline ait teknik bilgi, fiyat ve marka tarihçelerine yer verilmiş. Her yıl okuyucuların katılımıyla tamamen bağımsız olarak düzenlenen hediyeli “Yılın Saati” oylamasına katılım kuponu da derginin içinde yer alıyor.Bu yıl ilk defa Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan “Swiss Time in Istanbul” fuarına çift kişilik davetiye hediyeli Saatolog’u kaçırmayın ve kütüphanelerinizde yer açın…

“Saatolog 2012” hakkında detaylı bilgi almak için www.saatolog.com ‘u ziyaret edin ve sadece facebook kullanıcılarına özel avantaj ve sürpriz hediyeleri kaçırmamak için www.facebook.com/saatolog sayfasını beğenin.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>