>

MAGAZİN

Tarkan, İzmit Outlet Center'da!

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran Tarkan Konserleri, 2004 yazında İzmit Outlet Center’da binlerce kişiyle buluşuyor.
 
   
 
 
     
18 Haziran’da İstanbul’dan start alan Opet & Tarkan Konvoyu, 07 Temmuz 2004 Çarşamba günü saat 21:30’da İzmit Outlet Center’da gerçekleşecek olan konser ile Türkiye turnesine devam edecek.
 
Konserler için özel olarak hazırlanmış 6 tırdan oluşan Opet Konvoyu ile bu yaz İzmit Outlet Center’da sevenleriyle buluşacak olan Tarkan, izleyenlerinin karşısına çok farklı ve çarpıcı sahne showu, yepyeni video görüntüleri ve ışık efektleri, Arzu Kaprol imzalı kostümleriyle çıkacak. Bu yıl, diğer konserlerden farklı olarak ayrıca, Tarkan’dan önce 8 kişiden oluşan Rebel Moves Topluluğu sahne alacak. Konser 110 kişilik dev bir ekiple gerçekleşecek.
 
Konser biletleri İzmit Outlet center’da ilgili standa ve İzmit’te çeşitli bilet satış noktalarında satışa sunulmaya başladı. Opet istasyonlarının müşterileri ise 60.000.000TL’lik akaryakıt aldıklarında, kendilerine bir adet Tarkan konser davetiyesi hediye ediliyor.
 
İzmit Outlet Center, 23 Haziran 2004 Çarşamba günü gerçekleştirilen Fanta Gençlik Festivali’nin ardından, Opet, Tarkan Konserleriyle 2004 yazının en popüler müzik etkinliğine de imzasını atıyor.
 
07 TEMMUZ 2004 ÇARŞAMBA
SAAT 21:30


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>