>

DİĞER HABERLER

Üniversiteler Denizde Yarışıyor!

Türkiye’nin ilk yelken akademisi olan İstanbul Sailing Academy’nin Boğaziçi Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği ...
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk yelken akademisi olan İstanbul Sailing Academy’nin Boğaziçi Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği “Üniversitelerarası Yelken Yarışları”, hafta sonunu güzel geçirmek isteyenlere keyif ve heyecan dolu bir gün sunuyor. 5 Kasım Pazar günü yapılacak olan etkinliğe Boğaziçi, Koç, Sabancı, Yeditepe, Mimar Sinan, Işık, Marmara ve İstanbul üniversiteleri katılıyor.

SEAS Group’a bağlı İstanbul Sailing Academy (ISAC - İstanbul Yelken Akademisi), 2003 yılından bu yana Kalamış Marina’daki tekneleriyle birey ve kurumlara yelkeni sevdiriyor. Katılımcıların yelken keyfini doyasıya yaşamaları için farklı etkinlik ve organizasyonlara da imza atan İstanbul Sailing Academy, 120 kişilik kadrosuyla İstanbul Sailing Academy’de yelken eğitimine başlayan Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle 5 Kasım Pazar günü üniversiteli gençler için “Üniversitelerarası Yelken Yarışları” düzenliyor. Boğaziçi, Koç, Sabancı, Yeditepe, Mimar Sinan, Işık, Marmara ve İstanbul üniversitelerinin katılacağı etkinlik, Pazar günü sabah saat 10.00’da Kalamış Yelken Kulübü tesislerinde yiyecek ve içecek ikramlarıyla başlıyor.

Gençlerin yelken coşkusunu doyasıya yaşayacakları ve üniversitelerini temsil etme olanağı bulabilecekleri Üniversitelerarası Yelken Yarışları’nda adrenalin en üst düzeye çıkacak.

İstanbul Sailing Academy hafta sonunu farklı bir etkinlikle heyecan ve keyif içinde geçirmek isteyen tüm üniversite öğrencilerini ve yelkenseverleri bekliyor.

İstanbul Sailing Academy’nin eğitimleri ve yelkenli gezileri hakkında ayrıntılı bilgi, www.istsailing.com adresinden ya da (0216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>