>

DİĞER HABERLER

Uno İstanbul Sailing Cup 2011 Sonuçları Belli Oldu!

Yüksek Sadakat’in Solisti Kenan Vural ve Oyuncu Sinan Sümer, UNO Sailing Cup 2011’de tekne ile rüzgara karşı yarıştı…
 
   
 
 
     

Yüksek Sadakat’in Solisti Kenan Vural’ın takım halinde yarıştığı ADA–PUPA ADRENALIN adlı tekne “IRC 4” sınıfında ikinci, Oyuncu Sinan Sümer’in yarıştığı TURKCELL ALİZE isimli tekne ise “IRC 3” sınıfında birinci oldu.

Marmara Yelken Kulübü-UNO’nun organize ettiği, Marmara Denizi’nin en kapsamlı yarışlarından biri olan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen UNO İstanbul Sailing Cup, Marinturk İstanbul City Port ev sahipliğinde tamamlandı.

17 Eylül’de Pendik-Çınarcık rotasında mini inshore ve 18 Eylül’de Pendik önünde şamandıra yarışı mücadelesiyle devam eden UNO İstanbul Sailing Cup 2011’de; IRC 1 sınıfında GOBLIN 3, IRC 2 sınıfında OUTLAW, IRC 3 sınıfında TURKCELL ALİZE, IRC 4 sınıfında ise EFES SAILING – ZIG ZAG isimli tekneler yarışları birincilikle tamamladı.

Katılımcı tekne sayısı her yıl artan ve üçüncü yılında 17 teknenin mücadelesine sahne olan UNO İstanbul Sailing Cup’ta, tüm tekneler yine bir noktadan hareket etti ve yarışlar boyunca aynı iskelede bağlandı.

18 Eylül Pazar akşam üzeri gerçekleştirilen, ödül töreni ve coşkulu kutlamalarda tüm sınıfların kupalarının dağıtılmasının ardından, UNO İstanbul Sailing Cup 2011 sona erdi ve bir sonraki yıl için geri sayım şimdiden başladı.

Tüm dereceler:

IRC1 SINIFI
Birinci: GOBLIN 3
İkinci: FB 1 – GARANTİ SAILING
Üçüncü: ASTERISK/UNO


IRC2 SINIFI
Birinci: OUTLAW
İkinci: YAPIARTI MOBYDICK
Üçüncü: KEYFİM 3 BUÇUK – CEVA LOGİSTİCS


IRC3 SINIFI
Birinci: TURKCELL ALİZE
İkinci: PASSION ONE
Üçüncü: KEYİF


IRC4 SINIFI
Birinci: EFES SAILING – ZIG ZAG
İkincisi: ADA–PUPA ADRENALIN
Üçüncü: XL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>