>

GÜZELLİK

Giorgio Armani İle Cilt Bakımı

Regenessence [ 3.R ] Gelişmiş İlk Yenileyici Cilt Bakımı
 
   
 
 
     

CİLT BAKIMI İÇİN MÜKEMELLİK:
KIRIŞIKLIK KARŞITI BAKIMDA BİR DEVRİM: YENİLEYİCİ CİLT BAKIMI


Kozmetik dünyasında yenilik ve vizyon yaratabilmek, içten ve uzun süreli gelen cilt bakım güzelliğini anlayabilmekten geçiyordu. Peki; güzel bir cildin sırrı nedir?

Giorgio Armani laboratuarları, en ileri teknolojiye başvurdu ve tıp dünyasının geleceğini değiştirecek olan ‘Yeniden Canlandırıcı Tıp’ı araştırmaya başladı. İşte bu modern tıp dünyasının en heyecan verici alanı, Giorgio Armani Laboratuarları’nın yepyeni bir teknoloji ve eşsiz bir ürün için seçtiği ilham kaynağı oldu.

Burası Giorgio Armani Regenessence dünyası. Gençliğin ötesinde- bir cilt rüyası.

TEK BİR İLHAM: YENİLEYİCİ TIP

Yenileyici Tıp’ın en hızlı ve etkin olduğu organların başında ‘cilt’ var. Ve artık cilt yaşlanması biliniyor.

“Yenileyici Tıbbın araştırmaları gösteriyor ki; yaşlanma etkileri yavaşlatılabilir. Gelecekte belki cilt yaşlılığını tersine döndürebilir” Profesör Peter Lorenz

BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR TEKNOLOJİ: [ 3.R ]

[ 3.R ] teknolojisi komple ve eşsiz tüm bir cilt yenilenmesine ulaşmayı hedefler;

10 YILI AŞKIN SÜREN ARAŞTIRMALAR 12 PATENT

Giorgio Armani Labaratuarları cildin yeniden yapılanmasını sağlayacak 3 güçlü içeriğin birleşimini hedefe ulaşmak için yarattı; keten tohumu özü, Proxylane ve C Vitamini.

1- Hücre iletişimini düzenlemek için keten tohumun özü

2- Hücredışı Matrikslerin temel elementleri olan Glikozaminoglikan (GAG) Sentezi’ni* Proxylane’ler harekete geçirir

3- C Vitamini fibroplastik daralmaları* harekete geçirebilme özelliğine sahiptir. Biyokimyasal güçler kolajen sentezlerine* öncülük eder.

*Giorgio Armani cilt bakım ürünlerinde bir ilk.

REGENESSENCE KATALOĞU:

[ 3.R ] YOUTH REGENERATOR SERUM: Cildi yeniden yapılandırıcı Serum™Seruma özel olarak 3 yenileyici molekül kullanıldı.

Proxylane, keten tohumu özü ve C Vitamini klinik dozlarda cilt yenileyici etki için kullanıldı. YENİ BİR CİLT RÜYASI Klinik ölçülerle, yenileyici moleküller bu 3 içeriğin bir araya gelişiyle, cildin üzerinde canlandırma etkisi sağlar. Bu yıldız ürünle, benzeri görülmemiş sonular elde edilmiştir.

SONUÇLAR: 6 Gün içinde hayal edilen Armani cildine ulaşma: [ 3.R ] teknolojisiyle ulaşılan mükemmel bir Armani cildi. KIRIŞIKLIKLARA KARŞI ANINDA ETKİ 71%** CİLT YENİDEN DOLGUNLAŞMIŞ 88%**, ARINDIRILMIŞ 88%, ve IŞIK SAÇAN 80%**

1 AY İÇERİSİNDE KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜ ÜZERİNDE 6 YIL KAZANABİLİRSİNİZ ***

* invitro testler
** 51 kadın üzerinde kişisel değerlendirme, kadınların %si
*** kaz ayağı kırışıklıkların görünümünde –bir uzman tarafından 52-66 yaşları arasındaki kadınların 1 ay sonraki değerlendirmesi, ortalama değer panele katılanların %33’ünden elde edildi.

SATIŞ FİYAT: 245 TL

[ 3.R ] REGENESSENCE KREM çok yönlü onarıcı canlandırıcı kremİnanılmaz kadifemsi bir dokunuş. Tamamen istenilen düzenleyiciliği yakalamak için. İnanılmaz sonuçlar: cildi yeniden sıkıca dokumak gibi, tel tel, mükemmelliğin en üst seviyesine ulaşmak için. Giorgio Armani Kırışıklıkları giderici geliştirilmiş ilk yenileyici krem, ten rengini ve dokuyu canlandırmak için.

Sonuçlar: DAHA PÜRÜZSÜZ CİLT 98%*; DAHA SIKI BİR CİLT DOKUSU 83%* ; CİLTTE TEN RENGİ BÜTÜNLÜĞÜ 88%*

* Kadınların %si, 4 hafta sonra 60 kadın üzerinde kişisel değerlendirme.

Kadifemsi bir doku: Onarıcı canlandırıcı krem tersine bir formülle bir araya gelmiştir (yağın içerisinde su). Aktif formül su damlalarının içerisinde hapsedilmiştir ve yağ içerisinde korunmaktadır. Cilde uygulandığında su damlası patlar ve etkisi açığa çıkar. Bu formül, kremin ipek kadar narin olmasını ve kadifemsi bir doku bırakmasını sağlar

SATIŞ FİYATI: 219 TL

[ 3.R ] REGENESSENCE EYE REJUVENATING SERUM göz çevresi canlandırıcı serumu
Düzenleyici, pürüzsüz dokusu ve güçlü aplikatörü sayesinde geliştirilmiş Giorgio Armani ilk canlandırıcı ‘silah’. [ 3.R ] Teknolojisinin bir araya getirdiği etkili ve pürüzsüzleştirici sistem.

Ürünün kolayca uygulanabilmesini sağlayan eğimli gümüş aplikatör, ürünün göz çevresine güzelce uygulanması ve dolaşımı arttırarak göz torbalarının ve şişkinliklerin görünümünü azaltır..

Sonuçlar: GÖZ ÇEVRESİ DAHA PÜRÜZSÜZ GÖRÜNÜR 85%*; GÖZ ÇEVRESİ DAHA GENÇ GÖRÜNÜR 91%* GÖZ ALTI TORBALARI RAHATLAMIŞ GÖRÜNÜR 83%

* Kadınların %si, 60 BAYANIN KİŞİSEL DEĞERLENDİRMESİ

SATIŞ FİYATI: 149 TL

GELİŞTİRİLMİŞ İLK* YENİDEN CANLANDIRICI CİLT BAKIMI - YENİ BİR CİLT RÜYASI - MEGAN FOX

* Giorgio Armani’den

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>