>

DİĞER HABERLER

Verisoft’un Rock’n Coke Başarısı!

Verisoft’un geliştirip Rock’n Coke festivalinde kullanılan "CardRock" uygulaması büyük ilgi gördü!
 
   
 
 
     
6-7 Eylül 2003 tarihleri arasında Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilen Rock’n Coke festivalinde kullanılan "CardRock, e-cüzdan" uygulaması, Verisoft tarafından geliştirildi.

Festivalin Finans Ana Sponsoru olan AKBANK için geliştirilen ve kapalı devre elektronik ödeme sistemi olan CardRock uygulamasının tüm yazılım uygulamaları, POS Terminali network altyapısı ile teknik destek ve işletimi festival süresince kesintisiz olarak yine Verisoft tarafından sağlandı.

Festivale katılan ziyaretçiler, festival alanındaki 5 farklı Akbank noktasındaki toplam 30 vezneden CardRock’larını kredi kartı, debit kart ve nakit ödeme opsiyonları ile yükletip harcama noktalarında son derece hızlı ve güvenli bir şekilde kullandılar. Etkinlik süresince kapalı devre elektronik ödeme sistemi ile gençler nakit para kullanmadan tüm ihtiyaçlarını bu sistemle sağladılar.

CardRock’ların güvenliği için kayıp ve çalıntı bildirimlerinde, harcamalar garanti altına alınırken ziyaretçiler festival alanından ayrılırken kartlarında kalan paraları da iade alabildiler.

Gün içinde CardRock ve POS Terminalleri arasında offline olarak çalışan sistemde ziyaretçiler PARA YÜKLEME, HARCAMA, İADE ve kayıp çalıntı durumları için BLACKLIST fonksiyonları ile 2 gün boyunca son derece modern bir ödeme sistemi kullanmış oldular.

Festival süresince kullanılan Akıllı Kart uygulamasının, tüm teknolojik alt yapısının Verisoft gibi deneyimli bir firma tarafından yapılması ve festival süresince teknik desteğini sürdürmesi, oganizasyonda kart kullanımının hiç bir aksaklık olmadan işlemesini sağladı.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>