>

DİĞER HABERLER

Yemeksepeti.com’dan restoranlara puanlama sistemi...

Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek adına ...
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek adına geliştirdiği puanlama sistemi ile hizmet kalitesini bilinçli bir şekilde yükseltiyor. Yemeksepeti.com kullanıcıları tarafından hız, servis ve lezzete göre verilen puanlar restoranların karnelerine işleniyor.

22 Mart 2004, İstanbul; Türkiye’de 2000 yılından beri online yemek siparişinde ilk akla gelen adres olmayı başaran Yemeksepeti.com, puanlama sistemi ile müşterilerinin nabzını tutuyor. Restoranların ve kendi hizmet kalitesini ölçerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutmak isteyen Yemeksepeti.com, kullanıcıların verdikleri siparişlere değerlendirme yapmalarını talep ediyor. Her restoranın son 25 puanının ortaması baz alındığı için sistem sürekli olarak güncelleniyor. Puanlama modülü sayesinde kullanıcılar tarafından verilen puanlar, siparişi alan restoranın puan ortalamasına hemen ekleniyor. Kullanıcı da arzu ettiği takdirde bu değişikliği ana sayfasında hemen görebiliyor.

Yemeksepeti.com hız, servis ve lezzete göre yapılan puanlamanın yanısıra sipariş hakkında rahatça yorum yapılabilmesine de olanak tanıyor. Yapılan yorumların her biri ile ilgilenen yemeksepeti.com yetkilileri en kısa zamanda bu yorumları değerlendirmeye alıyor.

Müşteri memnuniyetinin kendileri için her zaman ön planda olduğunu belirten Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın konu ile ilgili şunları söyledi: “Yemeksepeti.com, kullanıcılar ile restoranlar arasında bir iletişim köprüsü görevini görüyor. Restoranlar ile birlikte amacımız müşterilerimize her anlamda kusursuz bir hizmet sunabilmek. Devreye aldığımız puanlama sistemi ile de her restoranın performansını ölçüyor, gelen yorumlar doğrultusunda onları yönlendiriyoruz. Şeffaflık kavramı artık bütün sektörler için en önemli kriter. Artık müşteri öneri ve yorumlarının dikkate alınmasını ve uygulamaya geçmesini istiyor. Şu an Yemeksepeti.com’da 550 restoran kayıtlı ve bu sayı her geçen gün artıyor. Aldığımız değerlendirmeleri restoran yetkililerine ileterek sektörümüzü geliştirmeye çalışıyoruz.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>