>

MAGAZİN

İşte olay boşanmanın perde arkası !

Kaya Çilingiroğlu'nun birçok kaçamağını affeden Hülya Avşar, eşinin Feraye Tanyolaç'la görüntülenmesini neden boşanma gerekçesi saydı?
 
   
 
 
     
Kaya Çilingiroğlu'nun birçok kaçamağını affeden Hülya Avşar, eşinin Feraye Tanyolaç'la görüntülenmesini neden boşanma gerekçesi saydı? Üstelik bu ilişkiden 3 yıldır haberdar olmasına rağmen...

Hülya Avşar'ın bu görüntülere boşanma kararı alacak kadar tepki vermesinin ana nedeni, haberin Can Tanrıyar'ın hazırladığı 'Pazar Keyfi' programında yayınlanmasıydı. Çünkü Tanrıyar ile Kaya Çilingiroğlu'nun eskiye dayanan bir arkadaşlıkları vardı. Tanrıyar, bu yakınlıklarından dolayı daha önce de Çilingiroğlu'nun birçok kaçamağını yayınlamamıştı. Avşar da bu durumdan haberdardı. Üstelik sanatçı, 3 yıldır eşinin Feraye Tanyolaç'la görüştüğünü de biliyordu. Ancak ilişkilerinin boyutunun bu denli ciddi olduğunu tahmin etmediğinden ses çıkarmıyordu.

Peki ne oldu da Tanrıyar, programında yakın arkadaşının kaçamağını gün yüzüne çıkardı? Çilingiroğlu programın yayınından iki gece önce görüntülenmişti. Muhabirleri tarafından bu haber hemen Antalya'da tatil yapan Tanrıyar'a bildirildi. Tanrıyar, Çilingiroğlu'nun kendisini arayacağını tahmin ettiğinden "Haberi bekletin" talimatı verdi. Ancak daha önce her görüntülendiğinde anında telefon açan Çilingiroğlu'ndan bu kez ses seda çıkmıyordu. Üstelik sadece Çilingiroğlu değil, bu durumlarda devreye giren, Avşar, Çilingiroğlu ve kendisinin ortak avukatı Osman Hacıbekiroğlu da aramamıştı. Problem olmadığı için aranmadığını düşünen Tanrıyar da ekibine "Haberi yayınlayın" dedi.

Haberi durdur!

Programın tanıtımlarının yayınlanmasıyla birlikte Tanrıyar'ın telefonu da çalmaya başladı. Arayan Hacıbekiroğlu'ydu. "Ne yaptın?" diyen avukattan sonra da Çilingiroğlu aradı ve görüntülerin yayınlanmamasını istedi. Ama artık geç kalınmıştı. Tanrıyar "Bu saatten sonra ne patronuma, ne de seyircime hesap veremem" dedi.

Kaya rüya sanıyordu

Peki Çilingiroğlu bu kez neden Tanrıyar'ı aramamıştı? İşte burası gerçekten trajikomik. Görüntüleri hatırlarsanız, Çilingiroğlu o gece aşırı alkollüydü. Ayakta güçlükle duran Çilingiroğlu, muhabirin "Ferrari" sorusunu bile yanlış anlamış, kız arkadaşının adını açık etmişti. Ertesi sabah uyandığında ne görüntülendiğini ne de röportaj yaptığını hatırlıyordu. Alkol yüzünden olsa gerek her şeyi rüyasında gördüğünü sanıyordu.

Gelelim Avşar'ın bu denli tepki vermesinin nedenine. Sanatçı, eşinin o güne kadar birçok kaçamak görüntüsünü yayınlatmadığını biliyordu. "Rüya gördüm sandım" savunmasından habersiz, Çilingiroğlu'nun Tanyolaç'la ilişkisinin ortaya çıkmasından rahatsız olmadığını, bunu özellikle istediğini ve evliliklerini önemsemediğini düşündü.

Avukatını değiştirdi

Avşar daha önce bu gibi durumlarda devreye giren avukat Hacıbekiroğlu'nun da eşiyle birlikte hareket ettiğini düşünerek kendisine yeni bir avukat aradı ve Deniz Ketenci ile anlaştı.

Ve önceki akşam... Çilingiroğlu annesiyle birlikte Avşar'ın yanındaydı. Herkes "Acaba barışacaklar mı?" diye düşünürken, Çilingiroğlu evden ayrıldıktan sonra soluğu yine Tanyolaç'ın evinde aldı. Hatta Tanrıyar'ın ekibi tarafından yine görüntülendi. Olayı öğrenen avukat Hacıbekiroğlu, Avşar tarafından yanlış anlaşılmasının verdiği üzüntüyle 'Aileni dağıttın. Beni Hülya ile kötü ettin" diyerek Çilingiroğlu'nun avukatlığını bıraktı. Bunun üzerine Çilingiroğlu da avukat Aydın Tuncay'la anlaştı.

Müge Anlı/Vatan

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>