>

DİĞER HABERLER

Yeni bir çılgınlığa hazır mısınız? Şimdi de EVLENİYORLAR!!!

Amerikan Pastası efsanesi devam ediyor! Doya doya gülmek istiyorsanız 'Amerikan Pastası: Düğün' filmini aman kaçırmayın!
 
   
 
 
     
Eleştirmenler tarafından 'Amerikan Pastası serisinin doruk noktası' olarak nitelendirilen filmde, Jim, Stifler ve Finch'in çılgınlıkları yine sınır tanımıyor! Serinin demirbaş karakterlerinin tam kadro yer aldığı üçüncü film, ikinci filmden sonra kafalara takılan 'Bundan sonra ne olacak?' sorusunu cevaplıyor.

Her türlü şamatanın, hınzır planların, beklenmedik olayların ortalığı birbirine kattığı muhteşem bir düğün! Evet, Jim ve Michelle evlenmeye karar verirler ama, Michelle'in istediği gibi mükemmel bir düğün organize etmek hiç de kolay değildir. Michelle'in nedimesi olmak için gelen güzel kızkardeşi Cadence'i tavlama yarışına giren Stifler ve Finch'in taktik savaşını, bir gay barda düzenlenen edepsiz bekarlığa veda partisini, Michelle'e mükemmel bir gelinlik bulmak için yollara düşen kafadarların başlarına gelen türlü talihsizlikleri seyrederken gülme krizine girip koltuktan düşmemeye dikkat edin!

Universal Pictures'ın sunduğu 'Amerikan Pie: The Wedding'in (Amerikan Pastası: Düğün) yönetmenliğini 'How High' adlı çalışmasıyla adını duyuran genç yönetmen Jesse Dylan üstlendi. Senaryosunu Adam Herz yazdı. Başrollerinde Jason Biggs, Alyson Hannigan, January Jones, Thomas Ian Nicholas, Sean William Scott, Eddie Kaye Thomas, Fred Willard ve Eugene Levy oynadı.

Prodüksiyon notları, seanslar, resim galerisi ve fragmanlar için:
www.uip.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>