>

DİYET

Kas Hücrelerinizi Genişletmeyin

Diyet programlarının yan etkileri olduğu düşüncesi yerine beslenme planlarının olumlu etkileri olduğunu anlamalısınız.
 
   
 
 
     

Kontrolsüz eylemler, davranışlar ve duygular, günlük yaşamın parçası. Diyet programlarının yan etkileri olduğu düşüncesi yerine beslenme planlarının olumlu etkileri olduğunu anlamalısınız. Arada bir kaçamak şeyler yiyeceksiniz. Bir tane size zarar vermezken, kötü alışkanlık kazanmanıza da neden olabilir. Bu yüzden, bel ölçüsü kontrolü olasılık planları geliştirirken kendinize hata yapma hakkı verin. Ama sonra tekrar doğru yola dönün. Bel ölçünüze zararlı yiyecekler yediğinizde, nasıl dönüşler yapabileceğinizi öğrenin.

Doğru beslenmenin kendinizi kötü hissettirmemesi gerekir. Diyet size kendinizi güçlü hissettirmeli, enerjinizi artırmalı, daha iyi ve daha sağlıklı yaşamanızı sağlamalı, bir rock konserinde en ön sıraya yerleşmiş bir müzik tutkunundan daha çok eğlenmenize fırsat vermeli. Ne yediğiniz hakkında endişelenmemeli, kaşıklarınızı saymamalısınız. Belinizden santimler erirken sırıtmalı ve lipit profiliniz düzelirken kahkahalar atmalısınız.

OBEZ İNSANLAR İLE İNCE İNSANLAR ARASINDAKİ TEK FARK YAĞ MI?

Hayır, tek fark yağ hücresi sayısı değil, bu hücrelerin büyüklüğüdür. Şişmanladıkça daha fazla yağ hücresi üretmezsiniz, ergenlik çağında yağ hücresi sayınız neyse, sabit kalır. Tek fark, daha fazla yağ depoladıkça, her hücre içindeki yağ globüllerinin büyümesi. Kaslar da aynı şekilde çalışır. Daha fazla kas hücresi üretmezsiniz sadece kas hücreleriniz genişler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>