>

DİYET

Kimseye Belli Etmeden Kilo Vermek

Salata yediğiniz için dalga geçen erkek arkadaşınız, böreklerin havada uçuştuğu aile toplantıları... Karizmayı çizmeden diyet yapabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Salata yediğiniz için dalga geçen erkek arkadaşınız, böreklerin havada uçuştuğu aile toplantıları... Şimdi bu ve bu gibi engelleri aşabilir ve karizmayı çizmeden diyet yapabilir, sosyal hayatınıza tam gaz devam edebilirsiniz!

Herkes deli gibi yemek yerken sen ayrı görünmekten nefret mi ediyorsun? O zaman ustaca hazırlanmış su stratejileri uygulayabilirsin.

Pazar akşamüstü futbolu ve yanına çok yakışan cips, çerez ve bira, “Hava çok soğuk oldu hayatım” diyen sevgilinden ötürü bir cafeye girmek veya yemeğe çıkmak. .. Bütün bunlar birkaç kilo vermek isteyen bir kadın için acımasız şeyler aslında. Diyetini sabote edebilecek bazı yiyeceklerden kaçınsan bile zaman zaman kendinin parti düşmanı imajı verdiğini hissedebilirsin. Ancak sana önereceğimiz şu görünmez yöntemlerle ağız sulandıran yağlı yiyecekleri ve arkadaşlarının baskısını atlatabileceksin.

GÖREVİN:

Bir haftada alacağın kaloriye eş değerde olan aile yemeklerini atlatabilmek.

RAKİBİN:

Israrcı ve büyük porsiyoncu teyzen bol gelen pantolonuna gözünü dikmiştir ve peynirli patatesle, yağlı pirzolayı masada sana doğru pas etmek üzere harekete geçer.

PLANIN:

Sebzeleri ve beyaz eti tabağında üst üste yığ. En tepeye de tatlı patatesi koy. Böylece düşük kalorili bir tabağın olmasına rağmen yüksek karbonhidratla doluymuş gibi bir illüzyon yaratabilirsin.

GÖREVİN:

Erkek arkadaşın ve arkadaşlarının salatayla beslenmek konusundaki eleştirilerine maruz kalmadan birlikte maç seyredebilmek!

RAKİBİN:

Birasının yanında kızarmış bir şeyler yiyemezse, erkekliğinin kaybolacağını düşünen erkek arkadaşın.

PLANIN:

Kendi oyun zamanı atıştırmalığını hazırlayıp, daha ufak bir kalçaya sahip olabilirsin. Düşük yağlı krema, peynir ve et yerine hindi eti gibi sağlıklı malzemelerle hazırlanmış bir sandöviç veya diyet yoğurtla ve bir kaşık diyet mayonezle hazırlayacağın bir sos, yağlı yiyecekler kadar lezzetli olur. Ayrıca hiçbir erkek yediğinin sağlıklı olduğunu anlamayacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>