>

MODA - STİL

Kışın gözdesi olun!...

Sumak XL Fashion, şimdi de 2008 kışının gözdesi ruganı, kabanlara uyguladı.
 
   
 
 
     
Küçük bedenin moda trendlerini hazırladığı koleksiyonlarda uygulayarak, büyük beden kadına sınırsız moda seçenekleri sunan Sumak XL Fashion, şimdi de 2008 kışının gözdesi ruganı, kabanlara uyguladı.


Trendsetter’ların küçük bedenler için hazırladığı moda trendlerini kendi koleksiyonlarında uygulayarak, büyük bedenlere modayı yakından takip etme fırsatı sunan Sumak XL Fashion, 2008 kışının gözdesi ruganı, XL modasına taşıdı. Bu kış büyük beden kadınlar da şıklıklarını rugan kabanlarla tamamlıyorlar.

Sumak XL Fashion 2008 sonbahar-kış koleksiyonunda büyük beden kadınları en az küçük beden kadınlar kadar renkli, cıvıl cıvıl ve bol seçenekli giydirirken, bu tasarımları, günün modasına uygun rugan kabanlarla tamamlıyor.

Ruganı kürkle lamine edip, tasarıma sıcaklık kazandıran Sumak XL Fashion, kahverenge ve siyah seçenekleriyle kış günlerinizi ısıtıyor. Büyük beden kadınlar artık soğuk kış günlerinde Sumak’ın zengin koleksiyonundan seçtikleri zevkli tasarımları, yine Sumak koleksiyonundan rugan kabanlarla tamamlayıp, sokaklarda ışıltılı rugan şıklığını sergileyebilecekler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>