>

DİYET

Yaz Gelmeden Kilo Verin Selülitlerden Kurtulun

Yaz gelmeden hazırlığınızı yapın...
 
   
 
 
     

Vücuttaki fazla yağlara, bitkisel yağlarla savaş açın. Aspir Yağı, vücuttaki yağ dengesini düzenlerken kilo vermeye yardımcı oluyor. Defne tohumu yağı ise selülit tedavisine destek olarak kullanılıyor.

Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ulvi Zeybek; aspir yağının kilo kontrolünde etkili olduğunu belirterek diyet programlarına eklenebileceğiniz söylüyor.

BİTKİSEL ÇÖZÜMLER DENEYİN

Deniz sezonu yaklaşıyor. Kış boyunca alınan kiloları geri vermenin tam zamanı. Selülit derdinden de kurtulmak gerek. Bitki ve tohum yağlarının şifalı yöntemlerine başvurabilir, sağlıklı ve doğal yollarla vücudunuzu yenileyebilirsiniz. Kadınlar, özellikle yaz aylarına doğru zayıflamanın yollarını arıyor, selülite savaş açıyor, binbir çeşit diyet deniyor. Zade Vital ® doğal besin destek serisi, kadınlara özel zayıflama ve selülit tedavisine destek için bitkisel yolları öneriyor. Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ulvi Zeybek; aspir, defne tohumu yağı ve susam yağının selülit tedavisine destek olarak kullanılabileceğini açıkladı.

ASPİR: KİLO VERMEYE YARDIMCI OLUYOR

Prof. Dr. Ulvi Zeybek; esansiyel doymamış yağ asitlerini yüksek miktarda içeren aspir yağının, hipolipidemik yani yağ seviyesini azaltıcı etkisi olduğunu anlattı. İçeriğindeki CLA (Conjugated Linoleic Acid / Konjuge Linoleik Asit) ile vücutta yağ depolanmasını azaltmaya yardımcı olduğu için günümüzde diyet ve egzersiz programlarına aspir yağının eklenebileceğini belirten Prof. Dr. Ulvi Zeybek; “Aspir yağı; metabolizmayı hızlandırarak, yağ / kas dengesini düzenlemeye ve kilo vermeye yardımcı olabilir” dedi.

DEFNE TOHUMU: SELÜLİT TEDAVİSİNİ DESTEKLİYOR

Defne ağacı tohumlarından soğuk pres yöntemiyle elde edilen bir yağ olan defne tohumu yağı için Prof. Dr. Ulvi Zeybek; güçlü antioksidan özellikleri sayesinde vücutta bulunan serbest radikalleri temizlediğini söyledi. Defne tohumu yağının dolaşımı hızlandırıcı etkisi nedeniyle susam yağı ve aspir yağı ile karıştırılmasını öneren Ulvi Zeybek; bu karışımın selülit önleyici masaj yağı olarak kullanılabileceğini belirtti: “Aspir, susam ve defne tohumu yağlarından 20’şer ml karıştırılarak elde edilen karışımdan ince bir tabaka halinde cilde uygulanır ve ardından dairesel hareketlerle cilde masaj yapılır.”

SADECE ECZANELERDE SATIŞTA

Dünyanın en zengin bitkisel yağ besin destekleri serisi Zade Vital®, Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR işbirliğiyle geliştirildi. Zade Vital®; bitki, meyve ve tohumlardan Soğuk Pres ile elde edilmiş ve farklı kullanımlara yönelik 7 ayrı formda sunulan toplam 170'in üzerinde ürün içeriyor. Sıvı formlarının yanı sıra GMP normlarında (İyi Üretim Uygulamaları) yumuşak kapsül olarak da tüketilebilen Zade Vital® sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Zade Vital® Soğuk Pres Aspir Yağı (100 cc) Fiyatı: 45 TL.
Zade Vital® Soğuk Pres Defne Tohumu Yağı (100 cc) Fiyatı: 45 TL.
Zade Vital® Soğuk Pres Susam Yağı (100 cc) Fiyatı: 45 TL.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>