>

DİZİ

The Walking Dead Merakla Beklenen Yeni Bölümüyle FX Ekranlarında!

“The Walking Dead” 2021 yılının başında 10. sezonunun 6 yeni bölümüyle daha FX ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Yayınlandığı ilk günden itibaren milyonlarca hayranı tarafından dünyanın birçok ülkesinde takip edilen fenomen dizi “The Walking Dead”, 10. sezonunun heyecanla beklenen yeni bölümüyle Amerika yayınından 1 gün sonra, 5 Ekim Pazartesi 21.30’da ilk kez ve sadece FX’te!

Korku, gerilim ve mücadelenin bir arada olduğu ve ekran yolculuğunda 10 yılı geride bırakan fenomen dizi, “The Walking Dead” 10. sezonunun heyecanla beklenen yeni bölümüyle 5 Ekim Pazartesi günü saat 21.30’da FX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Fenomen dizinin 10. yılının kutlandığı Ekim ayında, The Walking Dead hayranları bu macerayı Türkiye’de ve Dünyada eş zamanlı sosyal medya paylaşımlarıyla kutluyor.

“The Walking Dead”, 5 Ekim Pazartesi günü saat 21.30’da heyecanla beklenen yeni bölümüyle, Amerika yayınından 1 gün sonra Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle sadece FX ekranlarında.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve VodafoneTV platformlarından izlenebiliyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>