>

DİZİ

Türkiye’nin İlk Instagram IG TV Dizisi “Altınkod 5.2.0” Geliyor

Dizi ilkleriyle çok konuşulacak…
 
   
 
 
     

Türkiye’nin ilk Instagram IG Tv dizisi Altınkod 5.2.0, dünyadan ve Türkiye’den sanatçılardan oluşan oyuncu kadrosuyla 24 Ağustos’ta yayınlanacak. Deniz Akel’in proje sahibi olduğu dizinin en dikkat çekici özelliği ise çekimlerin sadece cep telefonuyla yapılması oldu.

Ajinomoto Türkiye’nin Bizim Mutfak ve Kemal Kükrer markalarıyla sponsor olduğu dizinin konusu, İstanbul’un 500 yıl öncesine dayanan gizli sırlarını ortaya çıkarmak üzere Yerebatan Sarnıcı’ndaki gizli hazineye ulaşmak için çalışan 6 ajanın hikayesi. Key Production yapımı olan dizinin yapımcılığını da Kayhan Kılbaş ve Ediz Utkucan yapıyor.

Pınar Altuğ, Emel Müftüoğlu, Ebru Akel, Berke Üzrek, Fatih Ürek, Murat Sönmez gibi isimlerin oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizi ilkleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Türkiye pazarına girdiği günden beri bulunduğu kategorilerde tüketicilere yeni ürünler sunarak büyümeyi amaçlayan Ajinomoto Türkiye, Bizim Mutfak ve Kemal Kükrer markalarıyla Türkiye’de ilk olacak bu projeye de sponsor oldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>