>

DİZİ

Yakamoz S-245 İçin Geri Sayım Başladı

Into The Night evreninde geçen, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Yakamoz S-245’in heyecan dolu fragmanı ve yeni görseller paylaşıldı.
 
   
 
 
     

İnsanlığın kaderi onların elinde. Hayatta kalmak için tek çareleri birbirlerine güvenmek ve tüm ayrılıklara rağmen ‘biz’ olmayı başarabilmek…Yakamoz S-245, 20 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un cesur ve yetenekli bir dalış eğitmeni olan Arman karakteriyle başrolünde yer aldığı Yakamoz S-245'in ilk resmi fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yönettiği dizi, Dünya’nın sonunu getiren bir felaketten çok daha fazlasını sorgulatırken, temposu hiç düşmeyen hikayesiyle izleyiciyi merak dolu olayların içerisine sürüklüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6ehO1ncnNxs

Yönetmenler: Tolga Karaçelik & Umut Aral
Yapımcı: Onur Güvenatam
İdari Yapımcı: Jason George
Yapım: OGM Medya
Senaryo: Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak
Müzik: Ahmet Bilgiç
Oyuncu Kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Arman), Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server)

Yayın Tarihi: 20 Nisan 2022

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>