>

EVCİL DOSTLAR

Evcil Hayvan Dostu Hilltown “Pati Fest” ile Faydalı ve Eğlenceli Bir Güne Davet Ediyor

Mama bağışı sağlayan anlamlı bir etkinlik...
 
   
 
 
     

Hilltown AVM, Can Dostlarını yanından ayırmak istemeyen misafirler için 15 Nisan 2018 Pazar günü saat 14.00 – 18.00 arası, Farmina Pet Foods Türkiye iş birliğinde düzenlenen “Hilltown Pati Fest” ile Kurtköy’deki sokak hayvanlarına mama bağışı sağlayan anlamlı bir etkinliğe imza atıyor.

Anadolu yakasının yeni yaşam merkezi Hilltown AVM, yapmış olduğu yeniliklere her gün bir yenisi daha eklemeye devam ediyor. AVM'lere giderken "Can Dostları"ndan ayrılmak istemeyen ziyaretçiler için evcil hayvanları ile AVM’ye girebilme şansını sunan Hilltown AVM, Farmina Pet Foods Türkiye işbirliği ile düzenlenen “Hilltown Pati Fest” boyunca misafirlerine ve can dostlarına eşi benzeri olmayan bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Açıldığı günden bu yana her yaştan ziyaretçisine sunduğu açık alanları, kültür, sanat aktiviteleri ve özel olanaklarıyla Anadolu yakasının göz bebeği haline gelen Hilltown AVM, hayvan severler ve dostlarını unutmadığını “Hilltown Pati Fest” ile bir kez daha gösteriyor.

Pet friendly yaklaşımı ile hayvan severlerin kalbinde ayrı bir yere sahip olan Hilltown AVM şimdi de Kurtköy’deki sokak hayvanlarına mama bağışı sağlayan “Hilltown Pati Fest” etkinliği ile dikkat çekiyor.

15 Nisan 2018 Pazar günü saat 14.00 – 18.00 arası, Farmina Pet Foods Türkiye işbirliği ile düzenlenen “Hilltown Pati Fest”, katılımcı derneklerin ve markaların can dostlar için kurduğu stantlarda yapılacak satışlarla unutulmaz ve bir o kadar da faydalı bir alışveriş deneyimi vaat ediyor. Misafirlerin patili dostları ile katılabildiği “Hilltown Pati Fest”, eğlenceli etkinlikler, müzikler, yarışmalar, workshoplar ve sürpriz hediyeler eşliğinde 7’den 70’e herkesi keyifli zaman geçirmeye davet ediyor.

Hilltown Pati Fest
15 Nisan 2018, Pazar
Saat 14.00 – 18.00 arası
Giriş: Ücretsiz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>